Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami fétis lehet? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis lehet? 19L

Figyelt kérdés
Imádom, ha egy pasinak mély, élénk, kellemes hangja van, olyannyira, hogy már szexuálisan is felizgulok rá, és mindenféle szexpozíciókat, perverzségeket képzelek el az adott személlyel, abban a pillanatban. Ráadásul így vagyok egy jó, finom, férfi illattól is... megbolondít...
2013. dec. 8. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi férfiak ennek nagyon örülünk. Ez a hang és illatfétis xD
2013. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Egy lány egyszer az én hangomtól is szó szerint "kikészült". Én se gondoltam volna.
2013. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen.

Neked ez a fétised.

2013. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem fétis...

ezek a "dolgok" hatnak az érzékeinkre. Ennyi.

2013. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A legjobban az tetszik benne, hogy olyan férfias... és tele van a hangja meg az illata szexualitással... ömlik belőle az erotika.


ne nézzetek hülyének :D

2013. dec. 8. 20:08
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem mély, férfias hangom van és nem tagadom volt már, hogy nő dícsérte éppen anyámnak, hogy milyen kellemes hangja van a fiának. De sajnos most jön a rossz rész, amilyen férfias a hangom olyan gyerekes és ronda a többi testrészem. Úgy látszik nem lehet minden jót kapni az élettől. :D
2013. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor most egy konkrét férfira gondolsz, vagy általában?
2013. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Általánosságban beszélek.
2013. dec. 8. 20:10
 9/23 anonim ***** válasza:
2. Voltam. Volt, amikor telefonon beszéltünk, és szinte könyörgött, hogy beszéljek, mindegy, hogy mit. Érdekesek ezek a dolgok.
2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

na akkor tőlem teljesen kész lennél :D

23f

2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!