Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most biszex vagyok vagy mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszex vagyok vagy mi van?

Figyelt kérdés
14 vagyok és lány. A helyzet a következő: Van egy tanárnőm aki iránt nem tudom mit is érzek... (ez nem olyan kérdés, hogy hogy jöjjek össze vele.) Szóval amikor meglátom muszáj beszélnem vele és ha nagyon belemerülünk a beszélgetésbe egyszerűen felforrósodik, nem pirulok el csak ég mindenem. Sokszor gondolok rá. Elég közvetlen sok mindent elmond. Lehet vele mindenről beszélni. Amikor meglátom, megérzem az illatát vagy meghallom a hangját késztetést érzek, hogy beszéljek vele. Egyébként nem tudom elképzelni nővel a párkapcsolat. Max. csókot. Szerelmes vagyok belé vagy csak nagyon kötődöm hozzá? Előre is köszi a válaszokat.
2013. dec. 8. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
vödör víz legyen nálad.
2013. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden lehet, ebben a korban ezt sok lány átéli. Úgy rajong, hogy szinte szerelmes. Idővel letisztulnak ezek a dolgok.
2013. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1.: Az lehet jól jönne.

2.: Remélem igazad van. :)


*felforrósodok

2013. dec. 8. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz biszex, hogy nem tudod elképzelni, hogy vele járj. Ez lehet a társadalom miatt, a nevelés miatt (keveset esik szó a melegekről, esetleg elítéli a környezeted, stb.). De lehet, hogy tényleg nem vagy belé szerelmes, csak nagy az iránta érzett rajongás. Az agyat könnyű átverni. :)


Mióta érzed azokat, amiket leírtál?

2013. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 éve :) Amúgy nem akarok vele együtt lenni csak nagyon szeretnék a társaságában lenni. Szóval nem értem. Remélem csak tulságosan rajongom érte.
2013. dec. 9. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele együtt lenni, akkor nem vagy biszex. :)
2013. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!