Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú akivel szoktam beszélgetni tetszek neki nyáron ezt mondta találkoztunk meg beszélgettünk azóta sokat.Úgy beszélgetünk pár hónapja talán 2 hónapja hogy beszélgetünk rendesen aztán később írok neki valamit és láttamozza és nem ír vissza csak 1 héttel később vagy több és akkor most arra vár hogy keressem vagy írjak?Mert ő úgy szokott régebben hogy nem írtam neki vissza valamire utána meint írt pár nap után.Én úgy tartom hogy akivel beszélsz akkor egyszer te írsz utána ő nem úgy hogy egyzser ő aztán kétszer te mert az olyan mintha nem akarna veled beszélni,de ha ír akkor mégis akar csak 1 hét után ír és nem tudom hogy ezt most milyen kapcsolatnak vegyem eddig sokat beszéltünk meg kérdeztem hogy mit akar tőlem azt mondta mindent ami egy kapcsolathoz kell és azóta nem lépett semmit úgy érzem hogy ellaposodott a kapcsolat és miért nem tesz azért hogy együtt legyünk?Most akkor barátok vagyunk vagy tőbb? Nem értem már amúgy ő 21 éves én 15 és kérlek szépen ne gyertek sértésekkel.Mondjátok el őszintén mit gondoltok,de kérlek szépen fogalmazzátok meg ne támadjatok le sértő vélyményekkel.:) Tanácsokat véleményeket szeretnék kérni,hogy szerintetek most akkor írjak neki várja hogy írjak azért nem ír vagy miért?Légyzsíves ne nézzetek egy kis buta libának vagy naivnak.:)Segítségeteket kérem szépen fontos!Előre is köszönöm!



2013. dec. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje...
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szívem, ne haragudj de nagyon úgy néz ki hogy ez a hajó elúszott
2013. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez felejtős... a srácról természetesen nem vagyok jó véleménnyel, de kérted, hogy ezt hagyjuk, hát hagyom. A lényeg az, hogy ha valaki fontos nekem, érdekel, szeretnék vele beszélgetni, sőt kapcsolatot, akkor nem egy hét elteltével válaszolok a levelére... amúgy tel.számot nem cseréltetek? Na mindegy, az van, hogy nyáron jól behülyített, ő éli a kis életét és magasról tesz rád, és még gyáva is hozzá, hogy ezt neked elmondja. Szerintem jobban jársz, ha ezt lezárod...
2013. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is erre gondoltam hogy csak hülyít,de cseréltünk számot és eddig közel álltunk egymáshoz mindig írt amikor felébredt csak veszekedtünk mindig lecsesztem.Szerintetek normális lenne így korkülönbséggel?Vagy egy könnyen felszedhető lánynak nézett?
2013. dec. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!