Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz és ciki ha 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz és ciki ha 21 évesen van egy 6 éves lányom?

Figyelt kérdés
Szerintetek befolyásolja azt hogy nem találok magamnak lányt egy lánynak sem kellek mert egy magam nevelem a 6 éves kis lányom?

2013. dec. 8. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát... jó korán kezdted az nem vitás..

sanszos, hogy azért nem..

2013. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok hozzá! Hogy bírod? Tudom,hogy nehéz. Bár neked,hogy te az apa vagy biztos rosszabb! Szerintem ez még imponálhat is egy nőnek! Ettől nem leszel kevesebb!
2013. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ciki szót használnám,de respect,hogy ezt így vállaltad.
2013. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebb korosztályban keresgélsz(25-35év) akkor szerintem könnyebben találnál olyan nőt, aki elfogadna. A mai 21éves lányok közül sokan még csak a bulizós időszakuk közepén vannak.
2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy még énis gyerek vagyok még tinidzser fiatalos gondolkodásom van haverok buli stb. és a fiatal 15-23 éves tini lányok vonzanak.
2013. dec. 8. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Haverok, buli?

A gyereket ki neveli közben? szüleitek?

2013. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
huuu nem semmi hogy egyedul neveled a lanyodat ilyen fiatalon! tisztelet jar erte. abszolut ertheto hogy meg bulizni is szeretnel, de nem epp a legjobb bulibol buliba jarni. ne feledd hogy peldat kell mutatnod! szerintem sok not elremit valoban hogy van egy gyereked. plane a tiniket! sztem naluk ne is probalkozz mert nem fog osszejonni semmi komoly. egy 20on par eves eretebben gondolkozo no viszont nem hiszem hogy megijedne. en biztos hogy nem utasitanek vissza amiatt egy pasit hogy neveli a sajat gyereket, pedig 22 vagyok. egyebkent ha nem vagyok indiszkret akkor megkerdezhetem hogy miert te neveled es nem az anyukaja?
2013. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Fiatalos gondolkodásod van a 6éves lányod mellett?:O Azt hogy csinálod? Te neveled egyáltalán vagy a szüleid?
2013. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
akkor kellett volna gondolkodni amíg még nem lett késő...
2013. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen én nevelem egy magam külön élek a szüleimtől de ha nem tudok rá vigyázni pl este megyek valahova akkor anyuék vigyáznak rá az anyáról pedig annyit hogy ő egy k...... volt csak a férfiak érdekelték a gyerek és család nem megcsalt többször nem tutam róla egyszer még meg tutam neki bocsátani de málsodjára már nem kiderült folyamatosan csalt stb de ebbe nem megyek bele hosszú történet a lényeg az hogy fogalmam sincs hol van most az anya meg egyeztünk akkoriban hogy én azaz a szüleim lesznek a kis lánynak a gyámja mert akkor még nem voltam 18 .a lényeg már két és fél éve erre se nézett nem látogasa a saját lányát én személy szerint ennek örülök.ismerösöktől úgy halotam kint él németben a pasijával.de remélem nem jön vissza.
2013. dec. 8. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!