Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkabb fiuk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkabb fiuk válaszát varom. Szerintetek szexi vagy visszataszító?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak annyira izmos a hasa, hogy ha passzos felsőt vesz fel, akkor körvonalazódik
2013. dec. 9. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet
2013. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valamiért az jutott eszembe hogy nézhet ki ha ráélveznek XDD mint egy öntözőrendszer úgy elpszlatnáXDD
2013. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy mondom, hogy semmiképp nem szexi.
2013. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szexi.
2013. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez sosem tetszett. Szerintem egy nő legyen nőies, kecses, lágy idomokkal, formás testrészekkel. Azt szeretem, ha gömbölyded, nem azt ha izmos, akár egy menőbb pasié.


Persze izmosak a futónők lábai, vállasak az úszónők vállai - de nekem nem hiányzik ez.


De ettől még lehetsz szép, ami nagyon fontos és lehetsz nagyon csinos is, ami ugyan kevésbé fontos (nekem), de jól mutat és akkor, azt is mondhatnám, hogy nagyon jól nézel ki és te vagy álmaim hercegnője! De hidd el, hogy ennek több köze van az alakodhoz és a szépségedhez, a megjelenésedhez, mint az izmoknak.


Egyébként meg az a lényeg, hogy TE MAGAD elégedett vagy-e vele. Ha neked tetszik, hidd el, hogy találsz olyan pasit, aki neked is tetszik és meg fog veszni érte! :)

2013. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos sokan vannak akik szeretik, de nekem speciel egyáltalán nem jön be.
2013. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szexi, nekem tetszene.


Van kép, hogy ez mennyire izmosat jelent?

2013. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt nem szeretik a szép nőket:)
2013. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

De szeretik itt is a szép nőket, csak a többségnek nem az a szép, ha a nő hasa úgy néz ki, mint egy élsportoló férfié.

Neked bejön, nekem nem. Ennyi.

2013. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szép az . És a többit se hagyd el.
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!