Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez renben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez renben van igy? Hogyan változik valaki ilyen hitetltnné? 17L

Figyelt kérdés
Már odáig jutottam,hogy nem érdekel az egész.Tényleg szüksége lenne az embernek valakire?Ha végignézem az ismerőseimet-kapcsolataikat-egyszerüen egy csöpp kis keserűséggel elkönyvelem,hogy a kiábrándult végkifejlet elkerülhetetlen.Ugyanakkor néha rám jön hülyeség és jópár évvel idősebb férfiakkal flörtölgetek.Egy jó,szenvedélyes szeretkezés jól esne.Elment volna az a kevéske eszem is ami volt?
2013. dec. 9. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ere találták ki a szexkapcsolatot.
2013. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább csak nem látod át teljesen a dolgokat. Attól hogy most minden sz*r nem biztos, hogy ez kötelezően csak így történhet. Mindig is lesznek kivételek, mindig is voltak, ez esetben arra sem kicsi az esély hogy nálad legyen.


Igen ez az apakomplexus most nagyon divat. Nekem egy lány sem próbálja megmagyarázni hogy ő ezerte érettebb a korosztályánál és az összes korabeli fiú egy idióta. Nyisd ki a szemed LÁNYOM!


Egyszer majd elkap az érzés onnantól meg minden meg lesz alapozva!

2013. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont a napokban írtam meg egy lánynak, hogy én őszintén szólva csak megakartam őt dugni, mert már elment a hitem, nem bízok a lányokban és nem hiszem, hogy van igaz szerelem és boldog évek együtt. Csak dugni akarok, vonzó tini lányokkal és kész, de sajnos időnként rám jön a fájó érzés, hogy azért csak jobb lenne, ha nem csak a szex lenne, hanem valami plusz is, valami felemelőbb, valami lelki kapocs vagy mi a szösz.
2013. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!