Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány is van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is van így?

Figyelt kérdés
Eddig egy hosszú kapcsolatom volt de őszintén nem éreztem jól magam benne. Lehet, hogy furcsán hangzik de mióta szakítottunk sokkal perverzebb lettem, minden éjjel simogatom magam néha a fürdőben is a zuhanyrózsával. Gyakran gondolok közben lányokra! És nagyon jól esik, sokkal jobban, mint aikor a barátommal votam. Most arra vágyom, hogy úgy aludjak el, hogy meztelenül szorosan magához ölel valaki, aki a képzeleteimben általában lány. Mit gondoltok, ez normális? Köszönöm Nektek előre is!:) 17-8L
2013. dec. 9. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

átmenjek?

az előző pasi akkor nem tudta berakni neked a jó nagyot.

2013. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondom váltsd valóra az álmaid, akkor kiderül mi van. Amúgy meg mi az hogy normális? Ma már semmi sem az...
2013. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 QueenRavenna ***** válasza:
Megduglak én bézbóz ütőkkel meg ilyenekkel!
2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is hasonló módon jöttem rá,hogy vonzódok a lányokhoz :)) 18L
2013. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!