Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi avéleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi avéleményetek erről az üzenetrol?

Figyelt kérdés

Van egy sexpartnerem pár hónapja.

Az elején tisztáztuk ő nem akar baratnot nincs rá ideje+ nem akar valakitől függeni,magyarázkodni stb..

Én sem akarok barátot.


Szinte mindennap uzenunk egymásnak hol ő kezdeményezi hol én.


Egyik nap ezt írta " szeretném ha nem csak a hátsóülésről szólnának a talijaink"


Mit gondoltok talán akarna többet is csak valamiért nem mondja?


Szerintetek mit akar ezzel az uzivel?


2013. dec. 10. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a csomagtartóban szeretné
2013. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többet akar a szexnél
2013. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem értem.

Amikor mondjuk facen beszélünk és írom nekí hogy hiányzik nekem nem reagál rá.. Szokott bokolni néha ami az elmúlt héten elmaradt..írtam nekí hogy hiányoznak a bokjai.erre sem reagál..

a többet akart miért nem írja hogy én is hianyzom neki?

Ha ilyesmit irok egyszerűen nem vaszol..

Ez miért van így?

2013. dec. 10. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán szeretne szexen kívül mást is, elmenni ide-oda, kicsit romantikázni. Amelyik nap ezt írta miért nem kérdeztél vissza, hogy ezt hogy érti? Ehelyett most nekünk kell itt barkochbázni mások gondolatait...
2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak most gondolkodott el a dolgokon. Eddig csak úgy elment a mellett hogy azt írod hogy hiányzik, de most lehet hogy rájött hogy ha hiányzik neked akkor lehet hogy jobb lenne kicsit elmélyíteni a dolgot. Most már lehet hogy lépni fog ezügyben.
2013. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rá kérdeztem hogy értette amit írt sőt írtam nekí hogy írja le vagy mondja el mit szeretne mert igy nemtudom

De természetesen nem reagált ra


Azért is kérdeztem meg itt érdekelne egy kívülálló hogy látja


Ha ilyesmit kérdezek egyszerűen nem válaszol

2013. dec. 10. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátsóülés? Nem lehet hogy képletesen mondta és az análra gondolt? :D
2013. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!