Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam össze ezt a talit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam össze ezt a talit anélkül, hogy kimondanám mit is akarok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy bulin ismerkedtem meg. Itt lakik egy utcányira tőlem. A buli óta csak egyszer találkoztunk, akkor is csak egy köszönés erejéig, viszont felvett msnre. Sajnos nagyon ritkán van fenn, mert elromlott a gépje, és csak a haverjánál tud fellépni msnre. Mindössze kétszer beszéltünk, akkor is keveset. Én szívesebben beszélgetnék vele személyesen, mint msnen, de nem hív talizni, én pedig nem merem. Hogy hozzam fel, hogy esetleg talizhatnánk úgy, hogy nem mondom ki?:D A lényeg, hogy ne legyen túl egyértelmű, hogy mit akarok, csak jusson eszébe, hogy elhívhat talizni (ha akar).:D

16/L


2009. nov. 23. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne egyértelmű h találkozni akarsz vele?
2009. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért mert már így is túl biztos a dolgában velem kapcsolatban. Nem szeretném vele éreztetni, hogy ilyen könnyen "megkaphat", mert már így is nagy az egoja.:D:D
2009. nov. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!