Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket miért csak az érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért csak az érdekli hogy a férfi jól nézzen ki esetleg legyen jó a vastag a pénztárcája?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem általánosítunk!


Ülj le, egyes!!

2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
férfiakat is az érdekli hogy a nő jól nézzen ki.
2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zakathol ***** válasza:
83%
A farka sem árt, ha vastag.
2013. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak az érdekli őket, a külső valószínűleg számodra is fontos bizonyos mértékben, a pénztárca vastagsága meg személy szerint engem abszolút nem érdekel.
2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog általánosítani!! Akkor én már nem is vagyok nő, csak azért, mert olyan ember a párom, akit nem áldott meg az Isten vaskos pénztárcával???? ( és van bizony ezernyi nő aki így van ahogy én. Akkor velünk mi van? )
2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Mond csak neked milyen nők tetszenek? Te szóba állsz egy neked egyáltalán nem vonzó nővel???
2013. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
engem a nők jelleme érdekel elsősorban, a külsejük annyira nem, másodlagos...de én nem érzem azt hogy erre a nők is képesek lennének..azok csak mennek a szépfiúk után...észre se vesznek..meg se hallgatják a mondandóm..
2013. dec. 11. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők igenis sok mindenre képesek! Erősen intuitívek. Többek között arra is, hogy az általánosító jellemmel rendelkezőket kiszűrjék, és máris elforduljanak! Egy ilyen megnyilvánulás után pl. mire számítasz? Hány nőnek tűnsz így majd szimpatikusnak? A való életben is így viszonyítasz??? Ismét az 5ös voltam. :)
2013. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mások szerint jól nézek ki,azért csóró sem vagyok, állítólag a személyiségem sem rossz.

És mégis minden csaj lepattint.


Na most akkor mivan?

2013. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Netán voltál már az összessel, hogy így tudod, nincs kivétel?

Ja, nem? Akkor meg miért jelentesz ki ilyeneket?

Biztos a jellemeddel van gond, ha egyik sem hallgatja meg a mondanivalódat.

2013. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!