Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek az érzékeny mélyérzésű pasikat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 18:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ismét a 6os voltam. :D csak lemaradt...
2013. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem játszom meg hogy primitív droidnak tartok egy csomó embert...

Éljen a XXI. század...

2013. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Költőnő? ***** válasza:
100%

a picsogást csak szemléltetésképp írtam :)

akinek nem inge;)

2013. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
mit meg nem adnék egy olyan fiuért:)
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én szeretem az ilyen fiúkat.

16/L

2013. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Sziasztok! Véleményem szerint, a kérdező nem arra asszociált, hogy egy napjában 2X-romantikus filmeken síró hapi bejönne-e a lányoknál.? Nyilván nem, és szerintem ez nevetséges is lenne... Jómagam is mélyérzésű fickónak tartom magam, ettől függetlenül jópár éve nem volt okom könnyezni. Annak is egy rokon temetése volt az oka. Tehát nem feltétlenül jelenti a mélyérzésű, és a picsogós ugyanazt. :-)
2014. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!