Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy értitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy értitek ha egy lányra azt mondjátok, "aranyos"?

Figyelt kérdés

Mert pl. én folyton folyvást azt hallom, hogy a fiúk azt mondják rám: aranyos. Nem azt hogy szép, vagy jó csaj...aranyos. Ez mit takar? Mire gondoltok ilyenkor?

Az aranyos miben tér el attól mondjuk, hogy valakire azt mondjátok, jó csaj?


2013. dec. 12. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok fiú, de azért elmondom...

szép/jó csaj = "barátnő" esélyes

aranyos = barátzóna

2013. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányokra mondjuk akkor ugyanazt jelenti mint a cuki. Van benne valami kis bájos, ártatlan "beütés" amitől vonzó.

Én 26 éves férfiként kapom azt állandóan, hogy aranyos vagyok. Speciel utálom ezt a jelzőt mert férfiakra egész mást jelent.

2013. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: Hogy érted hogy fiúknál mást jelent? Mert pl. ha én egy fiúra azt mondom hogy aranyos, akkor nem feltétlenül azért használom ezt a szót, mert akarok tőle valamit. Bár attólfügg.. Mert ha valaki viszont tetszik, akkor mondhatom azt, hogy "és még aranyos is".

De akkor fordítva ez hogy van?

2013. dec. 12. 13:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hm, inkább nem leszek kegyetlen :)
2013. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
1 - essel értek egyet.
2013. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nézd meg amit az első írt és megtudod férfiakra mit jelent.

De mivel nagyon sok fiúnak kifejezetten az "aranyos, cuki" lányok tetszenek és őket is keresi így ebben az esetben bók, fordított esetben kegyes hazugság.

2013. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, vagy én használom rosszul ezt a szót, vagy mindenki más.

Én, ha azt mondom egy csajra, h aranyos, akkor nálam az legmagasabb jelzőt jelenti sztem, amit tudok mondani egy csajra, kivétel, ha nem tudok megszólalni, s még vki olyan rendes is, h megkérdez egy ilyet egy csaj előtt, h mit gondolsz x,y-ról. Na, akkor is lehet, h ezt mondom, de akkor sztem észre lehet venni, h nem őszinte mosollyal mondom ezt. Ha magamtól írok egy ilyet, akkor a látszat alapján nem egy ordas nagy ribi, hanem bnőnek látszó csaj.

2013. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan bonyolult ez babám...

Ha figyeltél volna amikor a szavak jelentését tanultad akkor tudnád, hogy melyik szó mit jelent... -.-

2013. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyos annyit tesz hogy aranyos...pont. Nincs olyan hogy "hogy értitek", nincs mögöttes összeesküvés, egyéb tartalom, szimplán azt jelenti amit, hogy aranyos. :D
2013. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Láttam az első választ, de azt lány írta :) Nyílván egy pasi tudja melyik szót mire használja..
2013. dec. 12. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!