Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a páromat a gyerekei? Miért vissza húzodott, és zárkózott? Miért nincs önbizalma? Miért nem érdekli a szex?

Figyelt kérdés
Párom 20 évesen nősült,mert gyereke lett!Gyerekkora sem volt valami jó!Nem komunikál,csak ha kérdezik,de arra sem őszínte a válasza!Nem szereti dolgait elintézni,mert nem tudja szavakban megfogalmazni!Párkapcsolatában,mindig a nők szedték fel!Nem tud kezdeményezni szexben és azt mondja a szex nem érdekli!Azt mondja szeret,de mintha nem is venne tudomást rólam!Látszik rajta,hogy neki az is elég,ha mosok,főzök,takarítok!Ö csak nettezik,és tévézik,és én sehol sem vagyok,ja de útnna alvás!
2013. dec. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Na egy csaj jól tönkre tette az életét...
2013. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Depressziós lehet.
2013. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább azt kéne kérdezned hogy miért vagy vele?
2013. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem ismersz más írásjelet a felkiáltójelen és a kérdőjelen kívül? Pl a pont pont arra való, hogy lezárj egy mondatot.

Amúgymeg a párod depressziós. Vidd el orvoshoz.

2013. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért kifejthetnéd.

Dolgozik?ő neveli a gyerekeket?Hol az anya?Te ki vagy?

2013. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Ez nekem sem teljesen tiszta.

Most akkor ő elvált és te a 2. párja/barátnője vagy már felesége vagy?

2013. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!