Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma az egyik lány osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az egyik lány osztálytársammal beszéltem, és valamire azt mondtam, hogy ő csont vékony, csontváz. Erre azt mondta, hogy cuki vagyok. Akkor ez most mit jelent? 13/F

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajjdecukorfalat vagy há' egyelekmeg!
2013. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Gondolom a lány is 13 éves, most van egy nyúlási szakaszában, jogosan vékony. Majd összeszedi magát, lehet, még oda is kell figyelnie a súlyára.
2013. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért mondta, hogy cuki vagyok?
2013. dec. 13. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
mert lefingtad......pasik ...
2013. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valaki nagyon,de nagyon nem érti az iróniát.úgy értette h egy b-nkó g-ci vagy.
2013. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És még te írod, hogy bunkó g*ci vagyok. :D

Idióták sokasága

2013. dec. 13. 16:17
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azt, h ő fogyókúrázik, és ő azt hiszi h kövér, lehet h anorexiás. Kérdezd meg, h fogyókúrázik-e.
2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!