Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek, tudván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtehetnétek, tudván túlélitek akkor Davy Jones-hoz hasonlóan kivágnátok a saját szívetek, hogy ezzel elmúljon a szerelmi és minden egyéb bánat de érzéketlenné és kegyetlenné váljatok egy életre?

Figyelt kérdés

(persze tudjuk, hogy nem múlik el bánat épp ezért a kérdés csak hipotetikus)

Szóval?


2013. dec. 13. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán,ha tudnám ezt már meg is tettem volna.
2013. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Rajtad az sem segítene egyébként.

2013. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem.

a csalódások és az örömök is persze, tettek azzá,aki vagyok.sokat tanultam belőlük. az élet am is ilyen, egyszer fent, egyszer lent.

én minden ilyen rossz dolgot tanulságként szoktam felfogni,szenvedek egy ideig nyilván,de tudom,hogy egy idő után úgyis jobb lesz.optimistán állok az élethez.

milyen ember,milyen élete lesz annak aki kegyetlen lesz és érzéketlenné válik?

szerintem minden,csak boldog nem.

2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak ha hajóm is lehetne.
2013. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de az agy felelõs mindenért. Nem szeretném, mert az élethez nem csak a boldog rész kell mindig, hanem sokszor a bánat, csalódás is!
2013. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy! Akkor már inkább meghalnék... Mondom ezt sok csalódás és élettapasztalat után, lassan a 40-hez közeledve.
2013. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eddig empatikus, segítőkész és jólelkű próbáltam mindig lenni, most már szeretném tudni milyen a másik véglet.

És a kérdés mint metaforát tükröz, szív és ész kettősségét amit sokszor szoktam szimbolikusan is értelmezni mint érzelmek/gondolkodás.

De tényleg kezdek besokallni ezen az oldalon.

2013. dec. 13. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Lazíts egy kicsit! A Világ rettenetes a sok buta tömegtől, megváltoztatni nem lehet, Jézusnak sem, és sok száz diktátornak sem sikerült! Lazíts, kapcsolódj ki. Ne edd magad, nehogy beteg legyél emiatt!

Keress valami örömöt ami tényleg kikapcsol, s ne bízz túlságosan semmiben, csak Istenben. Ekkor nem csalatkozol.

2013. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz de Isten lenne az utolsó akiben megbízzak. Sajnos utál engem máskülönben nem lennék itt.
2013. dec. 13. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:

szörnyként élni vagy jó emberként meghalni...

Te ebben az esetben előbbi lennél.

Ki ne szeretné a bánatait kitörölni...van akinek ez megy is. Egyébként lehetsz szívtelen,ez csak döntés kérdése.

2013. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!