Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk ha fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk ha fontos nektek valaki, akkor mit éreztek az adott személy iránt általában? (nyilván nem családtagra, vagy rokonra értendő) 17F

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 19:56
 1/1 anonim válasza:
Ha lányra célzol, akivel nem csak azért vagy, hogy megdugd, hanem mert szereted, akkor rá gondolsz egész nap, félted őt, megvédenéd bármitől...a múltkor anyám le k*rvázta a barátnőmet, közbe fingja sincs, hogy kicsoda, hogy milyen...én megvédtem a barátnőmet, és úgy vissza szóltam anyámnak, hogy szerencsétlen elsírta magát. Szeretem anyámat, de a barátnőmet is(!) és megvédem akárkitől. De ez csak az én álláspontom.
2013. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!