Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen kevesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen kevesen ezek a lányok/nők? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nhRzkGpdQdk


Szerintem tökéletes alakjuk van.


Ne értsetek félre ez nekem sem jön be:

[link]


2013. dec. 13. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már fitneszmodellként kéne dolgozniuk, hogy ilyen alakjuk legyen.
2013. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért,mert a legtöbb lány/nő nem szereti/élvezi az ilyen sportokat ezért ugye nem is tud mitől izmosodni.

Részemről és is jobban pártolom a jógát,mint a súlyemelést:)

16/l

2013. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És nem motivál az, hogy így is kinézhettek? Vagy legalábbis jobban mint most?
2013. dec. 13. 23:59
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert ehhez gondolkodni és dolgozni kéne. Na meg amíg a legtöbb hímneműnek kb mindegy, csak luk legyen, addig minek erőltessék meg magukat?... Még ha ellensúlyoznák valami szellemi teljesítménnyel, azt mondanám oké, de hát mégsem ez a jellemző.
2013. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

őszintén szólva én nem hiányolom az efféle nőket

egy nő legyen nőies, ne dobja fel a biciklit az ötödikre - legalábbis szerintem

2013. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De van egy csomó lány aki csontkollekció, egy kis plusz izommal pedig bomba csaj lenne.
2013. dec. 14. 00:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem nem.

Én soha nem akartam izmos lenni ezért nem motivál.Az más kérdés,hogy az alakomra figyelek.Szerintem simán lehet valakinek vékony/jó alakja ha csak szimplán végez valamilyen testmozgást és egészségesen táplálkozik.

Amúgy kevesen tudják de a jógával(ugye rengeteg fajta van)is lehet formálni az alakot és ha megfelelő gyakorlatsort választunk felér egy edzéssel,mert ugyanúgy megdolgoztatja az izmokat(ezt magamon is észrevettem)

Tehát simán lehet valakinek ugyanilyen feszes szép bőre ilyen szintű izomépítés nélkül is.

(Hú kicsit hosszú lett,bocsi.Látszik,hogy beszélhetnékem vanXD)

16/l

2013. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában ezek az elől deszka, hátul léc lányok. Nyilván vannak kivételek.
2013. dec. 14. 00:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a jógásokra mondom, hanem azokra akik csak simán vékonyak, de nincs rajtuk egyáltalán izom.
2013. dec. 14. 00:13
 10/14 Mamby válasza:
Nem kell izom egy nőnek. Akkor már inkább hozzámennék Hogan-hoz xD Egy nő mily legyen? Legyen rajta egy pici husi amit jól meg lehet gyurmázni. :3 És nem tonna Madonnára gondoltam a 80+ kilókkal ne érts félre.
2013. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!