Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A yaoiban az aktív fél a seme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A yaoiban az aktív fél a seme és a passzív fél az uke. A seme és az uke szót, hogy kell kiejteni?

Figyelt kérdés

Lenne egy másik kérdésem is... Mivel azok szoktak semek lenni akik határozottabbak, erősebbek, magasabbak. Az ukek pedig az alacsonyabbak, kicsit lányosabbak. De akkor ki van fölül,ha olyan srácok kerülnek össze akik a régebbi kapcsolataikban semek voltak és mindeketten semek a stílusuk alapján?

Kérlek csak akkor írj, ha értelmes választ tudsz adni!


2009. nov. 24. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szeme és uke/üke kiejtésileg.

Amúgy meg az, hogy az előző kapcsolataiban melyik volt, egy új pár szempontjából teljesen mindegy szerintem... amelyik a rámenősebb.

2009. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andrewka ***** válasza:
25%
Hát ti szűzen fogtok meghalni.
2009. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

nos sosem kerül össze 2 uke vagy 2 seme, legalábbis ritka, az hogy ilyenkor mi van azt nem tudom, mert nem vagyok buzeráns :D


amugy szeme és üke, de ez így leírva elég hoki

2009. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
9%
Gondolom ilyen gyökér kislány vagy, aki ilyen szarságokat néz, jó nagy lúzer vagy!
2009. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Kíváncsi voltam valamire, ezért megkérdeztem. -mivel ez az oldal erre van.-

Te viszont elkezdtél szidni, miközben nem is ismersz.

Még egyszer át kéne gondolnod,hogy melyikünk a gyökér!


14:44 és 15:54 köszönöm,hogy válaszoltatok! :D

2009. nov. 25. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség -.-

nem egy történetet olvastam, ahol két seme "összekerült" =)

szeme és üke amúgy.

hát am változó mivel erről csak a kettő dönthet. De gondolom, amelyik alacsonyabb, vagy gyengébb stb.

2011. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!