Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön Miley Cyrus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Miley Cyrus "átalakulása"?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a lányoknak véleményére lennék kíváncsi ,akik szerették az általa alakított Hannah Montana karaktert.
2013. dec. 14. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak újra lett csomagolva, más célközönségnek. Ennyi...
2013. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az hogy levágatta a haját, és kur*ásän viselkedik?
2013. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig ő volt a "celebrity crush"-om, úgyhogy nagyon kiábrándító mi lett belőle. És eddig csak olyan közepes sztár volt a Disney-vel és zenéjével, de amióta így megváltozott kb az emberek másról se beszélnek.
2013. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 3

Milyen embereket ismersz te?

2013. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Tetszik.

Mármint a hozzáállás, amit produkál. Évekig, a nap minden szakában a szájába rágták, hogy kell kinéznie, mit kell mondania, hogyan kell viselkednie, mit húzhat fel, mit ehet, mit ihat, mikor mehet vécére. Igen radikális módon ugyan, de kilépett Montana árnyékából.

Direkt hajt mindenkit maga körül az őrületbe, direkt utáltatja meg magát, direkt polgárpukkasztó.


Nem Ez, minden, tetszik, hanem, hogy végre valahára kiállt magáért. Hogy Lázad. Sőt, kifejezetten szórakoztat, hogy ilyen "brutális" módon.

2013. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képletesen értettem. Benne van az újságokban, tvkben, mtv gálákon főszereplő, még itt is napi szinten van róla kérdés.
2013. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, így adják el a termékeket. Akik pedig valóban foglalkoznak vele, azok tényleg ostobák és pont miattuk csinálják.
2013. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi volt akkor még ártatlanka és szimpi. De kb 15-6 éves kora òta beribisedett... Az òta nem érdekel a sorsa. Egyszer meg akartam nézni pucéran kivàncsisàgbòl. De nincs benne semmi különleges.

Mondjuk én szeretem a vastag szàjù csajokat mint ez, mev a Jessica Alba. De ez a csaj semmit se ér vagy legalàbbis nem többet mint a többi csaj.

2013. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az tény,hogy jól megkreált termék ez a lány.Sajnálom őt,de a lányom nagyon szerette és átalakulás után is.

38 éves aggódó apuka.

2013. dec. 14. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Apuka, a helyedben én is aggódnék, de majd csak kinövi :D
2013. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!