Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiú szereti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú szereti, ha a lány nehezen kapható meg? S miért van az, hogy egy fiú nagyon bunkó, de tud nagyon aranyos is lenni, bár az elég kevés esetben van.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már elég régóta beszélgetek, és flörtölgetek. Nagyon megkedveltem, viszont ő egy olyan személyiség, hogy ő azt mondja, "miért ő fusson egy lány után?" Ezeken felül nagyképű nagyon, és tudja magáról hogy megkaphat minden lányt, talán ezért is nézi le a lányokat. Úgy érzem, mintha én futnék utána, de félek nagyon attól, ha én nem fogom keresni, akkor ő a makacssága miatt többet nem fog. Mert ő azt hiszi, ha a lány nem keresi, akkor biztos nem érdekli, én viszont fordított esetben ugyanígy vagyok. Mit tehetnék?

2013. dec. 14. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a szociopaták aranyosak.
2013. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szard le... ha valóban vágyna a társaságodra akkor hidd el keresne... csak könnyebb neki ezzel a dumával etetnie téged, mert így tuti ott leszel neki egy csettintésre bármikor
2013. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ah ha meg is szerzed ezt a pasit, túl komoly dolokra ne számíts, megfeketet egy párszor aztán annyi, lemerném fogadni
2013. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző párom után soha a büdös k rva életbe nem választanék olyat, akinek az önérzete fontosabb, mint a másik. Nyilván nem kell túlzásokba esni, legyen önálló az ember, de ne annyira, hogy minden ilyen apró (és nagyobb) dolognál önmagát előrébb helyezze, mint azt, akit kedvel.
2013. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Van egy határ miután azt mondom h elég.

27 éves vagyok, és 2-4 hét amit várok többet nem.

2013. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 5-höz csak annyit, h komolyan ne vedd kedves kérdező.Azt Te döntöd, el, h mit csinálj.Azok akik nem tudnak , akarnak várni azok.... hát ott nem a NŐ a lényeg, hanem egy numera.Arra meg ugye megvannak megfelelő helyek és személyek, akikre nem kell várni.

Ha "bevállalod", h beállsz sorba és ... tudod végét.

Hagyd egy kicsit, ne keresd.Ha ő keres, akkor jó, ha nme sztem csak parkolópályán vagy, mivel Te mindig kéznél vagy.(bocs)

2014. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat, #6 teljesen igazad van.
2014. jan. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!