Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a magányosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magányosság összefügg a természetes szelekcióval?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól, hogy a személytől függően vagy függetlenül van egyedül. Az, hogy valaki magányos az azt jelenti ugyebár, hogy ergo egyedül él, tehát nincs senki olyan nő/férfi akivel tovább tudná örökíteni a génjeit. Ez lehet maga a természetes szelekció?
2013. dec. 16. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet
2013. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ez inkább azt jelenti hogy nem igényli a társas életet.
2013. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az egyedülálló 2-es. A magányos az aki igényelné a társas életet csak XY tényező miatt nincs neki.
2013. dec. 16. 14:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Atyég :D
2013. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bizony, az állatvilágban is sok hím él egyedül, a hollywood-i sztároknak is van sok házasságon kívül született pujájuk, és legrosszabb esetben még mindig ott a spermabank. Ha oda sem kellesz, na azt veheted természetes szelekciónak.
2013. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

es ha osszefugg, akkor mi van? :)

szerintem keszits errol egy osszefoglalo irast, legalabb 30 oldal terjedelemben es terjeszd elo angol tudosoknak kivizsgalasra :)

gazdag ember lesz beloled.

2013. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az biztos :)
2013. dec. 16. 14:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem egészen,de van köze hozzá az biztos.A legtöbb magányos ember marad bizony társ nélkül,és az nem igaz egyáltalán,hogy azért mert nem igényli.Hanem mert egyszerűen ítélkeznek felette a külső alapján,pedig fogalmuk sincsen milyen ember ő valójában.Ezt nem természetes szelekciónak,hanem ostobaságnak nevezném,de az emberek többsége manapság ilyen.
2013. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor az xy tényező miatt nincs senkije, de akkor sem szelekció szerintem. Hisz az xy tényező függhet tőle és függetlenül tőle. Van ilyen a környezetemben nála mind a két paradoxon fennáll méghozzá úgy hogy az egyik a másikból gyökeredzik. ( 2. voltam)
2013. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as: hat meg kell gyozni az embereket arrol, hogy ne a kulso alapjan dontsenek. valamint ne altalanosits. ha a kulso alapjan dontott volna a felesegem, akkor ma nincs felesegem, mert alapvetoen elhajtott volna a fenebe, mikor ismerkedni probaltam. de nem igy lett, mert o pl. egy olyan no, akinek van agya es hasznalja is :)
2013. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!