Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra ébredtem, hogy a csuklóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra ébredtem, hogy a csuklóm köré egy már vértől kissé átázott rongyszerűség volt tekerve. Utolsó emlékképem, hogy beszélgettem egy sráccal (aki tetszik/tetszett). Túlzott szeretethiány? Vélemények? :S

Figyelt kérdés

Elég horrorisztikusan hangzik a fenti helyzetjelentésem, de talán hatásos. Gondolkodtam, hogy hova írjam ki a kérdést, de végül ennél a témánál döntöttem.


Tegnap volt ilyen kisebb buli, amire elhívtak a kolis szomszédok. Tök jó volt, nem is ez a lényeg, hanem megismerkedtem egy sráccal, és végül az este hátralévő részében vele beszélgettem. Egész gyorsan egymásra hangolódtunk, nagyon jól eldumáltunk. Táncoltunk is, meg volt egy kis csók.

Mikor már kezdett oszolni a tömeg, ő még elkísért a szobámig, és ott is beszélgettünk jó sokáig. Éhes voltam kicsit -van a kolitól nem messze egy nonstop kajálda-, szóval megemlítettem, hogy elmehetnénk gyors enni valamit. Mondta, hogy szívesen elkísérne, de már mennie kell, másnap ZH, stbstb... Hát hogyne :D

Még előtte megbeszéltük, hogy ez most nem jelentett köztünk semmit, ő csak kalandozik mostanában, és hát, én is (nem akartam égetni magam).


Végül ő elment a saját szobája felé, én meg egyedül megindultam enni. :D

Na most, a buli vége felé azért még sikerült kicsit iszogatni, szóval az este végét némileg homály fedi nálam. Van egy-két olyan emlékkép, mint hogy sétálok a kajáldához hajnalban, megállok egy padnál, ücsörgök. Aztán egy összetört sörösüveg... Végül felébredtem úgy, mint ahogy a kérdés kiírásánál is említettem.


Én arra gondoltam, hogy ugye túl sokat ittam, és már feltűnt, hogy van némi szeretethiányom. Na most, ahogy beszélgettem a sráccal is, tök jó volt. Csak aztán nem maradtunk semmiben. És szerintem elszakadt a cérna. Na de ennyire?! :s

Még jó, hogy a szobatársaim nem jöttek vissza, csak délelőtt. Ha ilyen helyzetben látnak meg, kicsit se gáz... Most is hosszú ujjúban lébecolok az agyonfűtött koleszban. Rohadtul melegem van, de nem akarom, hogy lássák a karom.

Igazából nem olyan vészes, összesen 7 nagyobb, meg 1 kisebb vágás van rajta. De nem mélyek egyáltalán a sebek. Mondanám, hogy ilyen felszíni csak. De azért vérzett rendesen. Meg fáj is picit.


Viszont megijedtem, mert ez azért nem normális, hogy ha ennyire ki is vagyok lelkileg, ilyet csináljak ittasabb állapotban (olyan nagyon részeg nem voltam, mert mint írtam, azért voltak emlékeim).


Vélemények?

20/L



2013. dec. 16. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
terhességi tesztet
2013. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senki se tud válaszolni erre, hogy mi is történt valójában. Nem volt senki a közelbe, aki el tudná magyarázni? Lehet, hogy volt valami kisebb baleseted. Ha te nem úgy érzed, miért vágdostad volna magad?

Tanulság: nem kell ennyire bebaszni.

2013. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pont az jutott eszembe, mint az elsőnek. :D

ki tudja mi történt veled az éjjel. azért legközelebb ne mászkálj éjszaka egyedül, ennyire részegen.

2013. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viselj csuklószorítót!
2013. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen, részegen én is csináltam hasonlót, nem tudom, milyen hülye túldramatizált hangulat jöhetett rám. :D A tanulság: kevesebbet inni. :)
2013. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

törött sörös üveg?


Azért egy tetanusz nem ártana...


A véleményem pedig az,hogy az ember nagyon furcsa dolgokat tud megcsinálni részegen,olyanokat,amit józanon nem is gondolna...nekem is volt pár furcsa eset,de nem szuicid jellegű...

Azért nem ártana beszélned valakivel,nehogy tényleg hazavágod magad egy erősebb estén.:)


Én veled vagyok...

20/F

2013. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de ez rettenetesen szánalmas.


Csodálkozom, hogy egyik válaszoló sem említette meg ezt a sort:


"Elég horrorisztikusan hangzik a fenti helyzetjelentésem, de talán hatásos."


Erről szól az egész. Feltűnési viszketegséged van, és azt akarod, hogy sajnáljanak, szóval "hatásos" legyen. Tipikus, valahogy így tudom elképzelni: Feltűnően takargatod a kezed, aztán úgy jársz, mint Rigoletto, és amikor kérdezik, hogy "jaj, mibaj?", akkor úgy teszel, mintha nem akarnád, hogy bármit is kérdezzenek, de közben ez minden vágyad. :D

Bocsi, ha hibás a teóriám, és nem valami hasonló eset forog fenn, de nekem ez jött le.


De még ha ez nem is igaz, akkor sem tudlak sajnálni. Én is voltam mellőzve, volt szeretethiányom, kaptam jó pár rúgást az emberektől, mégis össze tudtam kaparni annyi méltóságot, hogy tisztán, józanul viseltem mindenféle figyelemfelkeltő önpusztításos hiszti nélkül a dolgokat, és mentem tovább.

A hozzád hasonlóaknak kellene napi 12 órát robotolni szünet nélkül egy bányában, aztán nem lenne kedvetek és erőtök tütüzni, keseregni random srácokon, és vagdalni magatokat (akár részegen, akár józanon).


Egyébként egy tetanusz tényleg nem ártana.

2013. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!