Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Habsburgok olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Habsburgok olyan nagy ókonzervativ katolikusok voltak, akkor hogyhogy volt Ferenc Józsefnek pl szeretője?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem egy afférja volt uralkodása alatt és ezekröl a felesége is tudott!
2013. dec. 16. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

meggyónta


egyszerű

2013. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az egyik szeretöje több évtizedig volt neki.
2013. dec. 16. 19:50
 3/18 anonim ***** válasza:

minden nap gyónt


egyszerű

2013. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de laza
2013. dec. 16. 19:51
 5/18 anonim ***** válasza:
A férfiakra, főleg a gazdag, befolyásosokra nem vonatkoznak a szabályok.
2013. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ezzel szembe meg gondolom valami vallásos alapon tagadta meg a telefon meg a táviró használatát...
2013. dec. 16. 19:54
 7/18 anonim ***** válasza:
Király volt, csak isten és a pápa ítélkezhetett felette de mivel meggyónta bűneit így a pápa sem ítélkezhetett felette.
2013. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tarnolf ***** válasza:

Mert a nagy vallásosak álszentek( van aki nem, azt tisztelem is, hogy kiáll a nézetei mellett). Túl erős a vonzás az emberi javak felé, hogy ellenálljanak.


Én ezért se vagyok nagy vallásos, elég, hogy megkeresztelt. Tudom, hogy van aminek nem állok ellen és az egyházi szabályok tiltják, ezért is gyűlölöm az egyházat, mert megszabnak minden retket, de az egyház fele nem tarja be a szabályaikat.

Ja bocs, tudom, hogy vallási téma, meg nem ez a kategória, de ha már leírtam:


Ha olyan szép és jó és gyönyörű az egyház, akkor:

1, Miért Fullgazdag amikor a szegényeket kéne segíteniük (oké, szükség van pénzre ilyen-olyan szabályok törvénybehozására, de felesleges az aranytető, arannyal hímezett ruha, meg minden ilyesmi.)


2, Miért erőltetik rá a nézeteiket másokra, akiket esetleg nem érdekel? (mondjuk a középkorban. megölték aki nem vette fel a kereszténységet)


3, Őőő ennyi ami felhúz az egyházban.


Én is hiszem, hogy van valami felsőbb hatalom (bár egyre kevésbé), de az már túlzás amit az egyház csinál néha.



Ehh, ha pár évszázaddal előbb születek tuti megégetnek eretnekségért. :D

2013. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Tarnolf ***** válasza:
megkereszteltek*
2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hát ha nincs egyház akkor a sok régi embernek mi ad reményt meg ilyesmiket? Nem mindenki születik okosnak meg ilyesminek, nekik kell valami, amiben hinni tudnak, hogy megsporolják a gondolkodásra szánt munkát a saját sorsukkal kapcsolatban. Az emberek szeretnek készen kapni dolgokat. És az egyház meg pont ezt csinálta.


Ha nem lett volna mondjuk ilyesmi, akkor sztem sokkal másabbul alakult volna az emberiség fejlödése, mert lehet, hogy mindenki rá lett volna kényszeritve a saját sorsáért küzdeni, és alapjában véve életképesebb generációk termelödnek ki, de az is lehet, hogy ezzel párhuzamosan SOSE koncentrálodott volna össze elég hatalom, ami valami nagyot hoz létre.

2013. dec. 16. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!