Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek h. lye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h. lye vagyok, hogy nem vagyok fennt facebbokon?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi értelme. Az emberek egész nap ott lógnak, és menőznek, hogy be van nekik jelölve 500 ismeretlen, az igazi barátokat meg gyakran le.arják. Csak én vagyok ezzel így? (tisztelet a kivételnek természetesen)
2013. dec. 17. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2013. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy az! Mindenki maga dönti el. Te neked nem tetszik, ennyi.
2013. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten nem érdekel.
2013. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne hülyeség? Nekem pozitívum.
2013. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1. Köszi, amúgy tényleg az vagyok, a fentet két n-el-.-
2013. dec. 17. 17:10
 6/14 Zakathol ***** válasza:
Egyrészt lehetnél te is kivétel, másrészt pedig a saját döntésed, hogy fent vagy-e vagy se. Attól még hogy esetleg más szerint ez hülyeség, szerinted nem az. Minden csak viszonyítás kérdése.
2013. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valamikor jó, ha van... Pl én gimibe járok és sok infót csak fb-re rak fel az osztály, ezért kell. Tesóm meg a munkájából adódóan nem lehet fent. Mondjuk nem is akar.
2013. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
végre, egyre több az értelmes ember. Én is csak külföldiek miatt használom.(ők nem hazsnálnak skypot)
2013. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, én mondjuk fenn vagyok, de csak a munka miatt csináltam régen. Most már nincs rá szükség, így nem is használom.
2013. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a facebooknak semmi köze ahhoz, hogy az ember hülye.
2013. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!