Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elítélnél egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elítélnél egy olyan kapcsolatot, ahol a lány 23 éves, a férfi pedig 45, és jegyben járnak? Vagy mi lenne a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szegény lány sokáig fog egyedül élni haláláig...
2013. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Van ennél megdöbbentőbb korkülönbség is kapcsolatoknál. Úgy viselkednék velük, mint bárki mással. Persze lehet rájuk mondani minden félét, de minek? Ő dolguk.
2013. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy! Csak 2x olyan idős a férfi, mint a nő...Nem is értem mi ezzel a gond.-_-"
2013. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne,ő dolguk.Felőlem 80 évessel is lehet,ha ő azt akarja.Már teljesen semleges ez a dolog számomra,az évek alatt ez lett.
2013. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, több ismerősöm választott magának jóval idősebb párt. De azért érdemes tisztában lenni azzal, hogy ez nem "hagyományos" párkapcsolat. Azok az ismerőseim, akik jóval idősebb partnert választottak, és kitartottak mellette, inkább apaképet kerestek. Két olyan nőt ismerek, akik huszonévesen náluk jóval idősebb partnerrel kötötték össze az életüket, figyelemreméltó, hogy egyiküknek sem lett saját gyermeke. Nem erről szól a a kapcsolatuk. Nem ítélem el, ők így döntöttek, nyilván valamilyen lélektani ok miatt, ami meghatározza a párválasztási preferenciáikat, és ebbe kívülálló nem lát bele.
2013. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Hidegen hagy.
2013. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm is hasonló korkülönbséggel van együtt a párjával már jó pár éve. Most babát várnak, és nagyon jól elvannak együtt. Szerintem semmi baj nincs ezzel, az ő döntésük. Ráadásul én nagyon bírom a palit is, fiatalos, minden oké vele. Személy szerint mikor megtudtam a korát, néztem egyet, hogy majd 40 felett szeretnék én is így kinézni. :)
2013. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!