Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, belefér így, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, belefér így, ha a barátnőtöknél alszik egy fiú barátja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, 10 éve ismerkedtünk meg egy kórházban, ahol több hetet töltöttünk mindketten. Az ország két másik felén élünk, ímélben tartjuk a kapcsolatot, mellette évente egyszer találkozunk Pesten. (én megyek fel hozzá, ahol ő most kollégista, ilyenkor reggeli busszal megyek, késő délutánival meg jövök is haza).


Most szeretne ő eljönni hozzám hétvégén, de mivel messziről jön, nálam akar aludni egy éjszakát.

1,5 éve van párkapcsolatom(még külön lakunk), a barátomat nem zavarta eddig, hogy évente egyszer találkoztunk (bár nem is aludtunk soha egymásnál), az sem zavarta, hogy interneten beszélek vele időnként.


Kérdés: elfogadható dolog lenne-e, ha nálam töltene egy éjszakát ez a fiú barát? Úgy gondoltam, hogy napközben várost nézünk, este pedig úgy aludna nálam, hogy áthívnám arra az éjszakára a barátomat is. Tehát: én meg a párom az egyik szobában, a fiú barát meg külön a másikban.

Így ez még belefér szerintetek?


(messziről jön, évente egyszer találkozunk, semmi rosszat nem akar a nálam alvással, csak így könnyebb utaznia, ha másnap megy vissza.)


2013. dec. 20. 11:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha 3an vagyunk a lakásban akkor ok
2013. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3masban persze. Nalam az is beleferne, ha ketten vagytok.
2013. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Persze még a barátomat is megkérdezem, mi a véleménye erről, de általában is érdekelnek a vélemények.

Pont a félre értések elkerülése végett gondoltam erre, és akkor sem maradnék vele estére kettesben a lakásban, ha a párom "megengedné".

2013. dec. 20. 11:42
 4/22 Noydra ***** válasza:
Ja hát miért ne férne bele? Hisz nem veled alszik egy ágyban...
2013. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze. Miért is ne férne bele? Ha nem férne bele, az a bizalmatlanság miatt lenne, de ha nem adtál rá okot, akkor is miért ne bízna benned? Így viszont nem hinném hogy összetudnál bármit is hozni a másik pasival hogy a párod ne vegye észre. Legalább is nagyon valószínűtlen. A lényeg hogy igen belefér :)
2013. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

részemről persze.

A párod bízik benne, te nem élsz vissza ezzel a bizalommal, és jogod van eldönteni ki alszik nálad, és ki nem.

2013. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Erről a barátodat kell megkérdezned. Ha igazán bízik benned lehet ott sem alszik majd:)
2013. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én szeretném, ha ott aludna, egyébként is szinte minden nap együtt alszunk, vagy nálam, vagy őnáluk.
2013. dec. 20. 11:46
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
A pasidat nem fogja zavarni, hogy ejjel megdug a srac?
2013. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem fog éjjel semmit csinálni velem az a srác:). És a párom is tudja, hogy nem olyan lány vagyok, aki ilyemiket megtenne a párjával.
2013. dec. 20. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!