Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Virág téma! Lányok nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virág téma! Lányok nők, vágytok rá akár randin vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az első randim egy lánnyal és gondoltam veszek egy szál vörös rózsát.A pénzt nem sajnálom az nem is érdekes.Az a lényeg,hogy tuti siker legyen.

Na de nem is ez a lényeg.Ti szerettek kapni?



2013. dec. 20. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

A voros rozsa az eleg snassz. Fantaziatlan, giccses, elcsepelt, es elvileg nagy szerelmet jelent, ami elso randin szinten korai meg.

Viragot vihetsz, en inkabb egy pici szines csokrot adnek, vagy egy szal vidam viragot.

2013. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Szép gesztus de valami apróbb jobb ötlet lenne. Gondold el elmentek randizni, adsz neki 1 száll rózsát és azt az egész randin át magával kell hurcolnia, mert illetlenség lenne kidobni. Persze más a helyzet ha lakásához még és hasonlók, ahol el tudja tenni. Kedves, de egyáltalán nem mérvadó.
2013. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vörös rózsát csak akkor, ha lakásra mész szexelni.

Első randira fehéret, könyörgöm...

A már kiteljesedett szerelemre sárgát...

2013. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a jó drága orchideát szeretem :)
2013. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én egy szál rózsának örülnék, de nem az első randin, akkor még zavarba hozod vele. Volt, hogy kb. 1 méteres csokrot kaptam, amit végig kellett cipelnem a városon, aztán ahova beültünk ott elfoglalt egy egész asztalt, kicsit zavart a feltűnés. Sztem akkor adj majd neki virágot, amikor már komolyodik kicsit a kapcsolat, akkor már biztos, hogy nagyon fog neki örülni.
2013. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó hát én nem tudtam azért kérdeztem.Nem kell hülyének nézni.
2013. dec. 20. 12:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Első randin rózsát ne!


Ha mindenképp akarsz neki adni, akkor valami olyat, ami nem bír jelentéssel, pl. csoki, vagy kis plüss állatka... vagy virágot, de ami nem bír semmilyen jelentéssel!

2013. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
rózsának ekkora jelentősége van?Nekem csak egy virág.
2013. dec. 20. 12:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne vigyél első randin szerintem semmit, üljetek be valahova és hívd meg egy italra és beszélgessetek egyet. Ez első randin tökéletesen elég :)
2013. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én a vörös rózsát szeretem nagyon.

De egyébként vigyázz, mert vörös rózsát nem szabad randira vinni, csak rózsaszint. A vöröst akkor illik, ha már jártok, mert az a szerelem jelképe :)

2013. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!