Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen tulajdonsággal rendelkezik a nagy "Ő"?

Figyelt kérdés
13/L.Kérlek használható válaszokat mert fontos!Attol még hogy fiatal vagyok érdekelhet!
2013. dec. 20. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem nincs erre aranyszabály de még konkrét tulajdonság se.

az igazival egy leírhatatlan érzés kerít hatalmába, mikor vele bolondozok. vele megvalósítom önmagamat és bármilyen probléma eltörpül, mert szabad vagyok.


nyilván ilyet soha nem fogok egy olyan lánnyal érezni, aki: egyáltalán nem tetszik nekem és semmilyen alapvető műveltsége nincsen.

2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

ne legyen cicanadrágos vihogó ri..nc.

21f

2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lojális
2013. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1# Koszi.Hany eves vagy?

2# Cicanacis vagyok de nem r*banc

2013. dec. 20. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések a korral egyre értelmetlenebbek lesznek. Egyrészt nincs olyan, hogy a "nagy Ő", másrészt pedig nem előre meghatározott tulajdonságokat/igényekről kell listát írni és később az alapján választani magadnak férfit, ez az amit a legtöbb fiatal lánynak meg kellene tanulnia.

Sem a férfi, sem a nő nem egy luxusautó amiről pár extrát felsorolva meg is van milyet akarsz.

A "nagy Ő" egy olyan személy akit épp annyira szeretsz a hibáiért mint az erényeiért.

2013. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem total maskepp kepzelsz el de az a te dolgod
2013. dec. 20. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 azért r.banc, mert feszülős nadrágban/cicanaciban van? ahogy a lányok 90%-a. Tudod egyáltalán, hogy alapjában véve, mit jelent az, hogy r.banc?
2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ez az egész nagy "Ő" tipikusan az az 'ember tervez isten végez' eset. Nem azt mondom lehet fantáziálgatni de a vége úgy is az lesz, hogy összehoz a sors egy lánnyal(téged pasival) és 99% hogy nem olyan lesz mint ahogy azt te elképzelted, mégis mellette fogod leélni életed hátralévő részét mert szereted és a szeretetet nem lehet úgy definiálni mint egy ember jellemét vagy külsejét, sőt megmagyarázni se lehet. Az csak úgy van, jön rossz esetben pedig megy is, és nem tudsz vele(sem ellene) mit csinálni.

De még ha szerencsés is vagy jópár romlott almán át kell menj míg megtalálod, úgyhogy jobb ha készülsz erre :)

Remélem tényleg nem leszel az a fogyatékos kis plázacica mert akkor egész mást jelent majd a nagy "Ő" de ezt inkább hagyjuk.

Lehet kicsit homályos amit leírtam de hidd el ha eljön az ideje mindent megértesz :)

2013. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) Sokat segitettel ;)
2013. dec. 20. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy Ő csak a fejemben és a billentyűzetemen létezik.
2013. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!