Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismellű lányok, és őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lányok, és őket kedvelő fiúk miért nézik le azt, akinek természetesen nagy a melle?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom, hogy lenéznek minket, mert hogy lógós, puha mellünk van... Ezt honnan veszitek? :-D a kis mellre talán nem hat az idő és a gravitáció? :-D

2013. dec. 20. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Ilyeneket csak nők írnak szerintem.
2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Persze,hogy hat.De nem annyira mint a te kannáidra.

Amúgy honnan veszed,hogy lenézik?linkeld már azt ahol írják!

2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
semmi gond nincsen a nagy mellel, ha nem lóg, és a mellbimbó is szép
2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kicsit nézzetek körül itt. ;-) Nem csak mérettől függ hogy kinek mikor fog lógni. -_-
2013. dec. 20. 19:58
 5/21 Tarnolf ***** válasza:
Nem tudom hol hallottad vagy olvastad ezt a baromságot.
2013. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező.valóban menthetetlenül hülye vagy.

Linkeljed már hol nézik le őket!

2013. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

-Nagymellűek szerint a kismellűek lenézik a nagymellűeket.

-Kismellűek szerint a nagymellűek lenézik a kismellűeket.

-Vékony nők szerint a kövérebb nők lenézik a vékonyakat.

-A kövérebb nők szerint a vékony nők lenézik a kövérebbeket.

-Stb..

2013. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális, ha beírom hogy kis mell akkor megjelenik 6000 kérdés hogy úristen milyen undorító hogy kicsi a mellem hogy fogadjam el az életem kárhozatra van ítélve senkinek nem fogok kelleni mit csináljak 14 évesen lehet plasztikáztatni?

:D

2013. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kommentek közt vannak gyöngyszemek, hogy a szegény kemény, kismellű nőt kikosarazzak a nagy lógó mellűek miatt és nekik sosem fog lógni. Valószínű.;-) Én nem nézek le senkit, max a viselkedése alapján. Másrészt én a fiúkat szeretem, így őket nézegetem,nem más lányokat.
2013. dec. 20. 20:13
 10/21 anonim ***** válasza:
kis mellem van, de még 12 évesen sem volt.."kemény"?:D nem a "hegyes"-re gondolsz? vagy nem tudom, bármi más? nem izomból van a mell, hanem laza zsírszövetből..igen, a kicsi is:D
2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!