Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki pánszexuális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki pánszexuális?

Figyelt kérdés
Igazából azért kérdezem, mert a legtöbben egy-egy kérdéshez csak oda vágják hogy biszex vagy és kész, ezt még senki meg sem említette, pedig azért nem mindegy, van a két fogalom között különbség. Szóval ha itt még ilyen, ő hogy jött rá, mikor tudatosult benne?

2013. dec. 20. 20:34
 1/8 Zakathol ***** válasza:
42%
Keresd Pán Pétert.
2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem panszexuálisnak írják. és egyébként én az vagyok.
2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
az meg mi?
2013. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 az pedig pánszexuális....:)
2013. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 hát, nem tudom, végül is én még csak angolul láttam leírva. egyébként az azt jelenti hogy bármilyen nemű emberhez vonzódik, szóval akár transzneműhöz is, stb.
2013. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, vonzódhat, de ez most úgy hangzott mintha összességében mindenkihez vonzódik. :) bocsi hogy belekötöttem
2013. dec. 20. 21:08
 7/8 anonim válasza:

bennem akkor tudatosult, hogy az vagyok, amikor utánanéztem magának a transzneműségnek, és jobban megismerkedtem a témakörrel, hogy a nő/férfi végpontokon kívül is számtalan opció van. igazából már korábban is szerettem, amikor valakinek a külsejében, személyiségében, viselkedésében keveredtek a női-férfi jegyek, csak amíg nem néztem utána rendesen a témának, addig egész egyszerűen nem voltak rá szavaim. azóta inkább biszexnek írom magam, mert a gyk egy olyan hely, ahol ha a 3. nemet említed, már informálatlanok ezrei szállnak rád, de természetesen ahol tudom, hogy transzneműek is lehetnek, ott tiszteletben tartom az ő identitásukat is, és a panszexualitásomat is jobban felvállalom olyan környezetben, ahol lehurrogás helyett intelligens kérdéseket kaphatok.


magyarul elvileg tényleg pánszexuálisnak kell írni, de én is angol oldalakról ismertem meg, és bennem is megmaradt, hogy a-val írom, szerintem annyira nem fontos :)

2014. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a pánszexnek nem az a lényege, hogy transz is jöhet. ez csak egy kis része. de attól mert valaki vonzódik hozzájuk, még nem az! a lényeg, h nem konkrétan a nemi jellegzetességek izgatják szexuálisan. nem azért vonzódik egy pasihoz, mert az pasis, vagy egy csajhoz mert az csajos. (itt szokták "belekeverni" a transzokat) hanem a személyiség a fontos. tehát nem tud szexuálisan vonzódni a leghelyesebb/legszebb emberhez sem csak emiatt, viszont ha megismer valakit, és a személyisége nagyon megfogja, akkor az lehet akár férfi akár nő (és emiatt keverik a biszexel), vonzalmat érez(het) iránta. a lényeg: maga a test nem tudja felizgatni személyiség nélkül.

Am én az vagyok, de általában binek vallom magamat, mert azt mindenki ismeri. kb egy éve jöttem rá, h nem bi vok hanem pán, és pont a fent említettek miatt :)

2014. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!