Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez egy lánynál? Eddig senki nem tudta megválaszolni normálisan

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal és miközben beszéltem vele odajött az egyik barátnöje a lány nevét mondta mosolygott de mikor a lány visszakérdezett azt válaszolta hogy semmi ez már többször elöfordult más lányoknál is de soha nem tudtam ez mit jelent? jelentheti azt hogy tetszem annak a lánynak aki a másik nevét mondta? mert egyszer már volt ilyen csak másik lánnyal és az derült ki

2013. dec. 21. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnője akart mondani neki valami személyeset, és te ott voltál, és nem akarta akkor elmondani. Bár ez csak találgatás.:)
2013. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En altalaban akkor szoktam mondani egy baratnom nevet es mosolyogni amikor csak hulyiti a fiut. Van egy baratnom aki a tanev elejetol jatszadozik egy fiuval. A fiu szerintem szereti, mert Mikulasra es Karacsonyra is adott a lanynak ajandekot, van amikor "fogdossa", latszik rajta, hogy tobbet szeretne, de a lany csak baratkent kezeli. Valami baratsag extrakkal van kozottuk. Amugy a fiuval en is eleg jol egyezek, de sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerult.

15\L

2013. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azért mondjuk a másik nevét, hogy az ránk nézzen. Aztán, mivel jól ismerjük egymást, a nézéséből levágjuk mit gondol a másik az éppen aktuális beszélgetőpartnerről. Ezesetben rólad. Természetesen a szóbeli kommunikáció mentes eszmecsere után azt fogja mondani, hogy semmi.. mivel neked nem szabad megtudnod ott helyben, hogy mi történt éppen.
2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akivel beszéltem annak van barátja
2013. dec. 21. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor szoktam eljátszani, ha biztos akarok lenni abban, hogy jól gondolom, mit érez valamelyik barátnőm az adott fiú után. Miután a nevén szólítom a barátnőmet, rám néz. Én pedig rögtön meg tudom állapítani, hogy mi a helyzet. És ezt a barátnőim is szokták tudni. Abban a pár másodpercben a szemünk kommunikál egymással, szavakra nincs is szükség, és nem is mondanánk el a fiú előtt. :)
2013. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem annak tetszel akivel beszéltél :)
2014. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akivel beszéltem nem szerelmes belém van barátja belé szerelmes
2014. jan. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!