Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha bejön az öcsém csaja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha bejön az öcsém csaja?

Figyelt kérdés

van bő 15 év korkülönbség, szóval nem egy 20 éves kölyök vagyok... a kiscsaj meg szinte lányom lehetne, külsőleg semmi, átlagos, de ahogy viselkedik meg néz, az nagyon megfogott. ne értsétek félre én nem akarok rámozdulni meg semmi, csak felkelti bennem a vadászösztönt. igyekszek visszafogni magam hogy jelét se lássa senki, de baromi nehéz. főleg hogy már itt is lakik így napi szinten találkozunk mindig zavarba jön ha véletlenül kettesben maradunk... és olyankor nem bírom ki, hogy ne "piszkáljam" kicsit. 1-1 perverz beszólás, meg ilyenek... imádom amikor zavarban van.

ti mit csinálnátok? hogy szüntessem ezt meg? vagy csak fojtsam el mint eddig? senki nem tudja és nem is tudhatja meg.


2013. dec. 21. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne légy önző és ne magadat, hanem az öcsédet helyezd az előtérbe és vedd figyelembe, h neki mi a jó, mert gerinctelenség amit te művelsz... Egyszerűen kerüld a csajt, vagy mozdulj ki otthonról bulizni és ismerkedj más csajokkal, de ne az öcséd barátnőjével! Nem lehetsz ennyire fatökű, h mást nem tudsz felszedni. Neked h esne a fordított helyzetben? Gondolom rosszul... Mindig úgy viselkedj és cselekedj, ahogy te is elvárnád másoktól!
2013. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik semmi addig nincs gond. Most úgysem tudod elfojtani azt, hogy bejön.
2013. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz, valószínű normális is, arról nem tehetsz, hogy ki kelti fel a vadászösztönöd.

Talán ha mást keresnél, könnyebb lenne "leszállni róla". És sztem ne szólogass be neki zavarba ejtő dolgokat, mert kínjában segítséget fog kérni a tesódtól, aztán balhé.

2013. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg nem szétbarmolni az öcséd kapcsolatát, ha még is így tennél, viseld a következményét, hogy az öcséd akár könnyen meg is utálhat, és legközelebb egy nőnemű lényt sem fog a közeledbe vinni.

Szerintem jobban megéri leszállni a kiscsajról, minthogy a tesóddal rosszban légy.

2013. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 QueenRavenna ***** válasza:
Költözz el, elég nagyfiú vagy már 30+ gondolom.
2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne gerinces dolog rámozdulni. Mivel zavarban van könnyen megbotlana. Ez persze jelentheti azt hogy az ő kapcsolatuk sem stabil lábakon áll, de attól még nincs jogod beleköpni. Neked hogy esne fordítva ember?
2013. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Öcséd már k*féli a kis csajt? Mert ha nem akkor k*féld meg te gyorsan! :)
2013. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
amúgy van párom és nem akarom felszedni a kiscsajt... eszem ágában sincs. csak vonz és nem tudom ezzel mit csináljak. mondjuk nálunk megszokott hogy mennek a magasröptű poénok családban mindenki ilyen. szüleink is nyomják a hülyeséget pedig öregek, öcsémék is szóval nem hiszem hogy sejti.
2013. dec. 21. 15:05
 9/15 A kérdező kommentje:
40-hez közel vagyok, már azon stresszelek hogy ez ilyen kapuzárási pánik vagy mi
2013. dec. 21. 15:07
 10/15 anonim ***** válasza:

és a csaj rád van indulva vajon? azt azér lehet érezni

öcséddel mennyire komoly a kapcsolat? szexelnek?

2013. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!