Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok elvárásom van a Nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok elvárásom van a Nőkkel szemben, alább kéne adnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Volt már hosszabb kapcsolatom (2,5 év), de amióta annak vége lett (2 év), nem találok magamnak barátnőt. A kinézetemmel, intellektussal, személyiségemmel nincs baj, pusztán annyi, hogy elég magasak az elvárásaim és sajnos nem tudom lejjebb adni. Felsorolhatnék itt most fél oldalnyi dolgot, de nincs értelme. Az a kérdésem, hogy hagyjam a francba az elvárásaimat és randizzak össze vissza mindenkivel, vagy várjak az igazira, aki tényleg megfog? Az is baj, hogy nagyon válogatós vagyok. Szeretem a szép nőket, de emellett nagyon fontosak számomra bizonyos belső tulajdonságok. Mit javasoltok? Ne gyertek azzal kérlek, hogy én mit tudok nyújtani, nem ez a kérdés. Azt majd a lány megtudja.


22 F


2013. dec. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem leszel igazán boldog a leendő pároddal, ha lejjebb adsz az elvárásaidból, mert legbelül mindig arra a lányra fogsz vágyni, akit legbelül elképzeltél magadnak. Én szerintem várj az igazira, hogy teljesen légy boldog! Én is ezt teszem.
2013. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizony várhattok a végtelenségig. :'D
2013. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg randizgass amennyit tudsz. A randi még nem jelent semmilyen kötelezettséget, és így jobban megismerheted a másikat. Csak ha nem akarsz tőle semmit akkor mondd meg neki!
2013. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Add alább. A magas elvárásokkal az a gond h sose fogja senki teljesíteni. Ez így megy mióta világ a világ. Csak azoknak vannak elvárásaik akik észben 2 méterrel a föld fölött járnak a rózsaszín ködben. Akik leszállnak a földre azok beérik azzal ami van és ők viszont tudnak boldogok is lenni.
2013. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!