Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lesz egyedül szilveszterkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lesz egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Ha egyedül leszel akkor bánod?

vagy ha nem akkor miért nem?



2013. dec. 22. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bánom...
2013. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eddig úgy volt, hogy egyedül leszek, és nagyon bántam. Elvileg azonban sikerült megoldani. Elvileg...
2013. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem leszek egyedül, csomóan leszünk az oldalon :D
2013. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én egyedül leszek. Volt egy lány, de mivel minden időm rá szántam elhanyagoltam a barátaimat és nem is hívott egyik banda se sehova. A lány szakított velem szóval én így leszek egyedül itthon. Hát bánom, de ez is ugyanolyan este mint az összes többi, reggel max nem úgy kelek fel hogy bakker oda egy fél minimálbér.
2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig egyedül vagyok. A szülinapomon, karácsonykor, szilveszterkor, mindig.


20/L

2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Egyedül leszek, de nem bánom :D
2013. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs kedve valakinek elmenni bulizni?
2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is egyedül leszek:D de már hozzászoktam:D ja nem, de akkor se tudok semmit csinálni..:S
2013. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is egyedül vagyok gyakran és ha igaz amit írnak nem csak velem van így. Engem eléggé bánt:S Szilveszter is egyedül itthon...Nem akarok panaszkodni de valamit nagyon elbasztunk...
2013. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!