Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok. Az osztályomba jár a suli legjobb pasija, ebből adódóan eléggé szeret csajozni. Eddig nem foglalkoztam vele vagyis mindig bejött de soha nem akartam beállni a sorba. Eddig mindig piszkáltuk egymást csak viccből.Nem egy társságban vagyunk de ma összefutottam a 'bandájával' , egy kicsit velük voltam és menni készültem amikor felajánlotta hogy haza kísér, beleegyeztem. A kapunk előtt megcsókolt és élveztem de mégis leállítottam mert félek hogy ki akar használni. Ezt a gondolatomat már közöltem vele a csókunk után.Erre nem tudott semmit sem mondani, de folyton hívogat de nem tudom felvenni a telefont mert nem tudom hogy mit mondjak és hogy mi legyen... segítség szerintetek mit csináljak?
2013. dec. 22. 23:59
 1/4 anonim válasza:
Figyi sztem vedd fel neki a telefont nem tudhatod h mit akar mondani nem es egyebkentis ha nem vetted eddig figyelembe akk mindegy mit mond csak nyerhetsz vele es vesziteni semmit se fogsz legfeljebb total kiabrandulsz
2013. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felvettem, azt mondta hogy ő ezt komolyan gondolta én erre mondtam neki hogy reggelig adjon időt hogy átgondolhassam.. .Holnap találkozni akar velem szerinted?
2013. dec. 23. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Találkozz vele szerintem!.

11-esen már vagy olyan érett hogy nem engeded kihasználni magad. Ha még is csak arra kellenél neki, akkor tudod mikor kell leállítani. Szerintem sem veszthetsz sokat, max a kiábrándulást, amit előbb utóbb így is meg kell sajnos tapasztalnod neked is. Adj egy esélyt neki! :) aztán meséld el (persze ha szeretnéd) hogy milyen volt :D

egy 12-es lány

2013. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyonnagyon köszönöm! :) igazad van :) ma találkozom vele majd írom hogy mi volt :)
2013. dec. 23. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!