Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek stílusosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek stílusosabb kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Jól keresek, de a tanulmányaim miatt csak keveset tudok dolgozni és magasak nagyon a kiadásaim. Nyomasztó, hogy egyhangúnak szürkének érzem magam, főleg a ruháim. Nem aranyórát akarok meg iPhone-t :D A letisztult stílust szeretem, de nem nagyon van pénzem ruhákra.


Mit javasoltok? Esetleg képeket is küldhetnétek, vagy tanácsokat, hogyan lehet spórolni


20/F


2013. dec. 23. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy, hogy szard le a divatot, hogy mi menő és mi nem. vegyél olyan ruhát, ami tetszik, és jól is áll. a sok divatmaki 2-3 havonta cserélheti le a ruhatárát, mert addigra kimegy a divatból, amit hord, és sokszor nevetségesen áll rajtuk a gönc, mert alapból röhejes egy-két divatosnak számító trend.
2013. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én turkálókba jártam nagyon sokáig, aztán kezdtek annyiba kerülni ott is a cuccok mint a rendes boltokban úgyhogy ritkábban veszek pólót, nadrágot. Ha szükségem van pl kabátra, akkor rászánok két napot és végigjárom az összes szóba jöhető boltot. Cipőt kb 3/4-ed évente veszek újat. Van egy sportosabb, meg egy elegánsabb bőr cipőm. Vigyázok rájuk, rendesen takarítom, ápolom őket. Így tudok sokat spórolni... 21F
2013. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sok mindent, amit pl egy boltban 5-6 ezerért árulnak, a piacon megveszem 5-6 százért. :) érdemes oda is elnézni :)
2013. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A stílusosság nem pénz kérdése.

Sosem voltak tehetősek a szüleim, nem engedhettük meg magunknak a nagyon márkás ruhákat, cipőket, mégis jól éltünk. Aztán jött egy időszak, amikor még kevesebb pénzből kellett megélnünk. És ez még most is így van. Ennek ellenére teljesen meglepett, amikor az egyik fiúbarátom megjegyezte, hogy nagyon csinos, szolid lány vagyok stb.


Nem is gondoltam volna. Alig van márkás ruhám, évek óta először beruháztam egy normálisabb csizmára a télre. A legtöbb ruhák kínaiból van, meg néha turizok. Mégis azt mondják, hogy csinos vagyok.


Szóval ez nem feltétlenül pénz kérdése. Egyébként, érdemes nézni a leárazásokat, akciókat és akkor vásárolni. Karácsony után pl. sok helyen vannak leárazások, amikor nagyon jó áron lehet márkásabb ruhákhoz jutni.

Vagy például benézhetsz időnként turiba, ott is nagyon jó cuccokat lehet venni potom áron. Sőt, mai felgyorsult világunkban már a facebookon is tömérdek piacos csoport van, sok helyen városonként is, ahol szintén lehet márkás ruhákat is egész jó áron venni. Ha kép alapján tetszik, és a méret jó, megnézed, megpróbálod élőben is. Sokszor még alkudni is lehet, főleg, ha 1-1 ruhát sokáig nem visznek el, akkor az eladó enged az árból. Szóval ilyen csoportokban is érdemes szétnézni.

18/L

2013. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balanus_concavus ***** válasza:
Van mostanában rengeteg nyugat-európai (főként angol) használtruha kereskedés, én ott szoktam kifogni márkás és jól is kinéző ruhákat (nagyrészt ingek). Ha meg nem akarsz túl sokat foglalkozni a divattal, csak szimplán igényesen szeretnél öltözködni, azt is meg lehet oldani. Én úgy gondolom, ezt a vonalat képviselem, és hasonló korú is vagyok mint te. Általában évente 1-2 relatíve márkás cipőt veszek (adidas, nike, reebok), amikor van valami akció, próbálok olyan fiatalos, szép cipőt keresni, ami szinte mindennel hordható. Nadrágként általában farmer, azon szerintem annyira fel sem tűnik ha kínai, csak keresgélni kell valami szépet (egyébként meg már a márkás ruhák is a harmadik világ országaiban készülnek: olcsó munkaerő, kevesebb környezeti szabályozás, néha helyben az alapanyag stb.) Felső ruházatnak pedig, a már említett ingek szinte mindig jól állnak egy férfinak, én mondom ki szoktam fogni márkás és stílusos darabokat. Igazából a kabáttal, dzsekivel meg a pulóverekkel vagyok gondban, mármint olyan értelemben, hogy arra tényleg költeni kell, azt nem tudom megoldani olcsón. Azzal kapcsolatban meg próbálok olyat keresni mindig, amit több évig tudok hordani.
2013. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!