Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha férfi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha férfi idővel feladja a barátnőért/feleségért való küzdést?

Figyelt kérdés

Nem hetekről vagy néhány hónapról beszélek hanem hosszabb időről.

Amikor már felmerül benne a gondolat,hogy minek is küzdjön érte,mi értelme van az egésznek?


2013. dec. 23. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
igen, normális. Normális esetben küzdenie sem kéne élete párjáért, hanem együttműködniük.
2013. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, mindkét félnek tenni kell a kapcsolatért. Más kérdés, ha az egyik félnek valamiért kompenzálnia kell, például megcsalás miatt.
2013. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás.Alaptalan féltékenység és bizalmatlanság.
2013. dec. 23. 13:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ha nincs oda akkor nincs vissza sem. Tehát ha azt látom hogy fölösleges akkor idővel feladom.
2013. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, akkor megértelek, nem kellemes dolog állandóan azt bizonygatni egy kapcsolatban, hogy nem tettél semmi rosszat.
2013. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rémes és beteg dolog ilyesmiket bizonygatni, ilyen nőt nem szabad elvenni, de még tartósan megtartani sem.
2013. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja.


Egy nő se ér annyit.

2013. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kapcsolat egy láda, amibe mindkét fél beletesz. Azt veheted ki ami már benne van, tehát egyikőtök beletette.

A "küzdés" az az hogy te csak kiveszel a ládából, tehát ő csak pakol ezerrel.


Nyilván ezt csak addig csinálja, míg előbb-utóbb megelégeli.

2013. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, megtettem. Életem csak egy van nekem is, s nem abból akarom, hogy álljon, hogy én mindig bizonygatom, hogy nem qrtam félre. Meg elszámolok, hogy merre járok...

Elég volt és kész.

Most meg sajnálkozik nagy bociszemekkel egy éve, de szakadjon le bármim ha érdekel az után az öt év után, amit végig bírtam.

2013. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális. Az ilyen gyanusítgatós embertől én is megszabadulnék. Hány éves vagy?

30/n

2013. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!