Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam? Többi lent

Figyelt kérdés
magasság: 190cm körül, vékony vagyok 75-78kg, azt modják hogy formásak a végtagjaim (??ez jó??) szürkés kék szemem, sötétszőke v. barna (én úgy hívom seszínű) hajam van fölül hosszú oldalt rövidebb ( nem páwaecset fej azt rühellem) jól öltözködöm. belső: hangos vagyok de nem az a bunkó hanem az aki mindenkinek boldog karácsonyt kíván aki szembejön. soakt mosolygok ( keskeny szám van az slsóajkam dagadtabb :)). a sport nem nagyon érdekel de jól érzem magam hogyha médgis mozgok. rajzolok nagyon sokat ez az ami megmozgat. Szerintem tényleg mindent leírtam várom a véleményeket :) ( azért nem kép mert ami egyszer az interneten van az ott is marad)

2013. dec. 23. 18:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem kamu :)
2013. dec. 30. 19:47
 12/16 anonim válasza:
Menjünk szobára és utána megmondom
2014. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy 190 cm legyen valaki 14 évesen.

Ha ez igaz, akkor nem hinném, hogy bejönnél bármelyik 14 éves lánynak, mert akkora magassarkú cipőt még nem láttam, amiben nem egy gnómnak nézne ki melletted. :D

2014. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is van két fiú aki majdnem 190cm...

Így a leírtak alapján jófejnek tűnsz, egyik osztálytársam jut eszembe rólad, akivek elég jóba vagyok.:)

7.-es, vagy 8.os vagy?

2014. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
emberek nézzétek már meg a velem egykorúakat :DDD nem olyan ritka a 175feletti lány :)
2014. márc. 23. 10:08
 16/16 anonim ***** válasza:
az a baj veled h csak 14 vagy :D
2014. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!