Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beéghetek, ha írok a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beéghetek, ha írok a lánynak? Lányok, ti örülnétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Csoporttársak vagyunk, ő mostanában utazott külföldre. Igazából nem kerültünk túl közel egymáshoz, olyan nagyon sokat még nem beszélgettünk, nekem tetszik ő, azt viszont nem tudom, hogy bejövök-e neki, vagy hogy egyáltalán kedvel-e. Mintha lennének erre utaló jelek, de sajnos általában meg szoktam járni, és őt sem tudtam eddig kiismerni, meg azt is tudom, hogy a mosolygás, kedvesség stb. még nem sok mindent jelent, úgyhogy kicsit félek, még attól is, hogy kiderül, hogy nem csak csoporttársat látok benne, és szánalmas leszek, vagy ilyesmi. Szóval arra gondoltam, hogy írnék neki, milyen volt az útja, hogy érzi magát stb. Lányok, ha esetleg nem lenne nagyon szimpatikus számotokra az illető (mondjuk talán elértem nála, hogy szimpi vagyok, nem tudom), akkor is örülnétek, ha írna nektek? Köszi a válaszokat.

2013. dec. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
"Csoporttárs" => min 18 éves vagy. Mi a francnak teszel fel olyan kérdéseket, amik már 14 évesen is gázok??
2013. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj egy próbát megér,ha nem jön össze,de akkor is megpróbáltad.Ha nem teszed akkor azon fogsz agyalni,hogy mi lehetett volna ha írsz neki. Szóval írj,és meg fogsz nyugodni,nem lesznek kételyeid.
2013. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Kösz. Igazából eddig mindig csak elutasítást kaptam, és sokszor volt olyan, hogy félreértettem a "jeleket", aztán amikor közeledni próbáltam, akkor láttam a lányon, hogy kellemetlenül érinti a dolog, én meg elszégyelltem magam. Szóval most már egyre inkább bennem van az, hogy megint lejáratom magam, és ehhez nem lenne túl sok kedvem.
2013. dec. 23. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és semmiképpen nem tartanám szánalamsnak!! Sőt, kifejezetten aranyos gesztus :)
2013. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!