Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki belsőre teljesen tökéletes nekem,a külseje annyira nem az esetem,de a tenyerén hordoz.(És nem anyagilag!!! Mert az utóbbi fiúkkal való" kapcsolataim" után ő az egyetlen,akit a belsőm is érdekel,hogy mi van velem.Viszont az exemet valahogy nem tudom kiverni a fejemből. Néha eszembe se jut,mert tök jól megvagyok az újjal,máskor igen és megingok. ( ez megint egy külön kategória,mert ő köztem+ egy másik csaj között érzi azt,hogy nem tud "dönteni" ).

Nagyon jól tudom az eszemmel,hogy nem szabad az exre gondolnom,de ezt szív ügyileg nem tudom irányítani.

És ilyenkor csak a régi dolgokon nosztalgiázom,hogy jaj,milyen jó volt,visszautaznék az időbe,pozitív érzés fog el.Rég nem találkoztunk (kb 2 hónapja),nem is beszéltünk,de félek,ha ez megtörténne mégjobban rajta gondolkodnék.

És ilyenkor még sorba jönnek a gondolatok rám,hogy kedves fiút bárhol találok ,hiába nem az esetem (közben pedig tudom,hogy akik külsőre bejönnek,az a típus nem kapcsolatot akar-tisztelet a kivételnek,4 éve szenvedek egyedül,mert az összes csak testiséget akart és nem a nőt látták bennem..)

Végre tényleg valaki,aki azért bír,amilyen vagyok,aki törődik velem.. Nem szeretném elcseszni a lehetőséget,mert szerintem bele tudnék szeretni..

Tudom,hogy nem a külső minden,itt nem is arról van szó,hogy csúnya lenne.Csak nem éppen valami férfias és eléggé hippi módon öltözködik.. (értem ez alatt a trapézabb nadrágot,3 számmal nagyobb pulóvereket..szóval nem a mai divat szerint..)


2013. dec. 24. 01:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy nem is valami népszerű a srác,inkább olyan otthon ülős,tanulós fajta,nm igazán jár el szórakozni. Más dolgokban vagyunk érdekeltek,más a világnézetünk.
2013. dec. 24. 01:20
 2/5 anonim ***** válasza:
HA nem illetek össze, akkor ne erőltesd!
2013. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Múltkor találkoztunk ,akkor is eljött ilyen western féle csizmába (ahhoz tudom hasonlítani),kicsit trapézabb nadrágba+zakó+pufi télikabát.Nekem ez így nagyon nem jön be,és nem is merném bemutatni a barátaimnak sem,amikor ilyen hülyén van felöltözve,mert tök mások vagyunk.Közös ismerőseink nem nagyon vannak,mert kollégistaként tanul itt,így nem nagyon tud rólunk senki.. De nem akarom a kapcsolatunk elejét úgy kezdeni,hogy megváltoztatom,pedig lassan 1,5 hónapja mondhatni együtt vagyunk.És arcra tényleg helyes!! De egyáltalán nem férfias számomra így..

(Amikor az exemmel utoljára beszéltem,rá 1 hétre kezdett el kialakulni a pozitiv érzés a fiú felé,előtte kb 2 hónapja ismertem meg,de 2 hónapig csak online beszélgettünk,mert akkor még az exemért voltam teljesen mértékben oda. ( ami pedig egy 1 éves+2 hónapos kapcsolat volt 5 évvel ezelőtt,csak a jóviszony megmaradt.) Bocsánat,hogy ilyen össze-vissza lett,csak lehet ezek az infók hasznosak még.

2013. dec. 24. 01:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem arról van szó,hogy a kedvemért erre-arra nem jönne el velem szórakozni,mert nyilván kapcsolatban az ember nem hetente jár,csak 1-2 dologban tényleg más elképzeléseink vannak.Ő pár évvel idősebb,az egyetemen idén végez,már komolyabb tervei lennének.Én pedig mégcsak másodéves vagyok,még élvezem az egyetemi bulikat és nehezen képzelném el,hogy teljesen lekötöm magam valaki mellett olyan szinten,hogy már gyerekekről beszéljünk (nemcsak,mint komoly kapcsolat,ő már ilyeneken gondolkodik)
2013. dec. 24. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan célozz rá, hogy picit furán néz ki ez meg az a ruha. Ha tényleg mellette akarsz maradni, akkor térj rá szerintem erre a divat témára. Nem azt mondom, hogy egy az egyben mondd meg neki, hogy szarul öltözködik. Esetleg vehetnél neki karácsonyra, vagy vmilyen másik alkalomra egy ruhadarabot.
2013. dec. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!