Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet ez? 16L

Figyelt kérdés

Ha úgy érzed megérdemled, megkapod. (mármint a sorstól)


Tehát ha úgy érzem elég jó vagyok hogy valaki szeressen akkor lassan elérkezem oda hogy találkozok valakivel akibe szerelmes lehetek? Illetve amásik hogy nem szabad túlgörcsöni, szorongani, aggódni. 16 éves vagyok, még sosem voltam igazán, viszonzottan szerelmes. A tapasztalataim mind szexuálisak, ugyan szűz vagyok, de ezen a téren tapasztaltabb. Nagyon dolgozok magamon, külsőleg és belsőleg is. Szeretnék napról napra többet kihozni magamból, elérni a céljaimat, nyitottnak lenni, értékeket felépíteni. Folyton csak várok és várok...


2013. dec. 24. 03:10
 1/6 anonim válasza:

Megtaláltad!

kattints a Privát üzenet-re majd írj!

2013. dec. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Illetve tudom hogy egyedül kell boldognak lennem nem pedig mástól várni azt, és akkor boldogságom megkoronázásaként megoszthatom azt egy emberrel.. nem akarok sóvárogni..

A szemem előtt az lebeg, hogy szeretnék egy hosszan tartó, mély, szenvedélyes kapcsolatot, de úgy érzem "kezdésnek" az is elég lenne ha pl. egy néhány hétig, vagy egy nyárig tartó komolyabb kaland lenne ami nem tarthat tovább pl mert más helyen lakunk, stb. Csak szeretnék kapcsolatilag is tapasztalt lenni, mert nincs sok fiú barátom, és csak szexuális téren vagyok tapasztalt.

2013. dec. 24. 03:13
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, ez kamu
2013. dec. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy "ha úgy érzed megérdemled, megkapod"; inkább azt: "ha úgy érzed nem megérdemled, semmi kép sem kapod meg".


A egy szer volt, hogy elkezdtem összejönni egy lánnyal, egy táborban, de mert nem voltam elég biztos magamban, és mások rólam alkotott, rossz véleményére adtam, nem hívtam sehova, és egyre kevesebbet beszéltem vele, míg végül össze jött valaki mással, sőt tőlem kért "fiú véleményt". Így visszanézve megértem, hónapokat vártam ki rá... és én sem tűrtem volna.


Lényeg a lényeg: Ha időben elhiszem magamnak a dolgot, akkor most sokkal jobb lenne nekem, de ez nem csak attól, van. Kell... nem is tudom jobban jellemezni, a "szikra". Csak légy türelmes, és járj sokat emberek közé, pattintsd le azokat, akiket csak ruha nélkül érdekled igazán, és ha úgy adódik légy bátor!

2013. dec. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexuális téren már tapasztalt vagy? Akkor eddig kicsit elrontottad. Rossz helyen kezdted a kapcsolataidat. Próbáld előbb pár arasszal feljebb megfogni a pasikat.
2013. dec. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de biztos, hogy értelmes lány vagy és köszönöm, hogy vannak még ilyenek. A szófordulataid elárulják, hogy nagyon is színes egyéniség lehetsz és én örülnék egy ilyen szeretetteljes barátnőnek.
2013. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!