Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt írja, hogy "nagyon aranyos vagy, hogy írtál (és mosolygós szmájli) ", akkor csak haverként néz rám?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk, de kevésbé ismerjük egymást. Ő most tett meg egy hosszú utat, és érdeklődtem, hogy hogyan utazott stb. (Amúgy nem tudom, a tetszés kölcsönös-e köztünk, a szimpátia szerintem az ő részéről is megvan, csak a többiben nem vagyok biztos, talán voltak "jelek", csak én nem vagyok ügyes az ilyesmiben.) Ahogy nézem az időpontot, elég hamar válaszolt is, ez jelenthet valamit? És ha ezt aranyosnak tartja, akkor már esélyem sincs arra, hogy több legyen köztünk, vagy ebben az esetben az aranyos nem azt jelenti, hogy nem pasiként néz rám? Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, de előre is köszönöm azért a válaszokat.

2013. dec. 24. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A "cuki", "aranyos", "kedves", "jó fej" mind azt jelenti, hogy "bocs de nem vagy esetem". Ez van.
2013. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A fenéket jelenti azt mindig.
2013. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki.
2013. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd megtudja ő is a saját bőrén akkor.
2013. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálam a cuki, aranyos, jófej stb mind azt jelenti, hogy bejön az adott lány.
2013. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Jó lenne tisztábban látni az ügyben, őszintén szólva nem szeretném égetni magam nála, és így kevésbé merek kezdeményezni. :S
2013. dec. 24. 19:15
 7/19 anonim ***** válasza:

Én csak Neki mondom, hogy aranyos:) lehet, hogy van nála esélyed

L

2013. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Poker face, köszi. Nem tudom eldönteni, mert volt, hogy mosolygott rám, integetett, olyan is volt, hogy mondott valamit, közben rám nézett, de azonnal le is sütötte a szemét, általában szokott nevetni a poénjaimon, egyszer megjegyezte, hogy egymáshoz öltöztünk, de én már félek, mert rengetegszer megjártam, amikor úgy éreztem, hogy bejövök valakinek, aztán meg jól beégtem. :(
2013. dec. 24. 19:38
 9/19 anonim ***** válasza:
Lányoktól az aranyos jelző nem más, mint a férfiatlan v a csúnya szinonimája.
2013. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nálam nem!:)Nekem is van egy srác aki nagyon bejön és már többször is mondtam neki, hogy milyen aranyos és kedves.Kedves kérdező én is hasonló helyzetben járok.
2013. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!