Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Mi a véleményetek Arminról? Írnátok érdekességeket róla?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírnátok h ki az?
2013. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő ki is?
2013. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy játékból az egyik szereplő. Az ikertestvére Alexy. Google a többi.
2013. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Csábításból jeles egyik szereplője , a 10. epizódban jelenik meg , Alexi ikertestvére .
2013. dec. 24. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ügyi vagy. Ennek a 2/3-át én is leírtam de oké. :P

Ja és boldog karit! ^^

Am olyan aranyosak tudnak lenni a meleg fiúk. Valamiért így érzek.

Igen igen lány vagyok.

Te hol tartasz a játékban?¿

2013. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 5.epizódban ,de nézegetek a videókat is .
2013. dec. 26. 00:05
 7/9 anonim válasza:

Ő nem meleg :D és kocka...

xD köbö ennyi

2014. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A testvére, Alexy meleg. Amúgy mivel én a SnK-ra gondoltam először -ott isvan egy Armin- kicsit meghátráltam, aztán mikor olvastam, hogy CSJ, akkor is :D nem tdudom, szerintem egy kicsit NAGYON kocka, de aranyos. Inkább őt választanám randira, mint Castielt. Amúgy nekem 4 felhasználómvan ott, az egyiket Natanielre -10. epizód-, a másodikat Castielre-5. epizód-, a harmadikat Lisanderre -8. ep.-, a negyediket meg Kentinre -7. ep.- "irányítom". Ha valamelyikkel nem jön össze, és ez nagy valószínűséggel Castiel lesz, akkor lecserélem Arminra :D mert nincs kedven új karit csinálni :D
2014. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kovács Elu válasza:
Én a 10. epizódba tartok jelenleg és nagyon oda vagyok Arminért. Ahogy észre vettem ez volt a véleményem: Ő lesz a férjem. Eddig megvannak az Arminos képek js és ő nem meleg de ott majd mondja is hogy alexy állítja össze a ruhákat neki. + megnyugtatásul lehet vele MAJD csókolozni ahogy Natainelel, Castielel, Kentinnel, Lisanderrel :D
2015. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!