Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése újévkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése újévkor?

Figyelt kérdés
Egy házibuliba megyek újévkor, már mindenki elveszítette körülöttem és én is már vágyom rá! Ti elvesztenétek egy házibulin? 16L

2013. dec. 24. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Gratulálok,legalább elterjed rólad,mekkora r1b@anc vagy.Az öcsém 16 éves és ilyeneket szokott cumiztatni,mint te...csak hajrá,erre jók a bulik! ;)
2013. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha sok kábult, meg részeg ember között akarod csinálni akkor miért ne...
2013. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
már gondoltam rá, hogy megyek ilyen buliba, de ez a kérdés is megerősíti, hogy nagyon megérné :DDDD
2013. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne azért veszítsd el ,mert a többi is elvesztette, hanem azért, mert tényleg akarod egy olyan emberrel, akit szeretsz,nem olyan hülyegyerekekekkel,akik oda járnak....Ne legyél r*bi..bár,ha ez már felmerült benned....
2013. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hajrá
2013. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel, igen, mind és dugasd meg valami gyökérrel magadat. jobb pasit te nem érdemelsz.


Boldog Karácsonyt!

2013. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd meg

végül is nem érdemelsz jobbat igazad van...

miért kell ilyen butának lenni?

aztán ha találkozol egy rendes fiúval ne sírj hogy mennyivel jobb lett volna ha vele veszted el...

én meg sírhatok egy rendes lányért könyörögve 16/f

2013. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon okos vagy minden esetre. Remélem addig megjön az eszed.

Inkább elveszted egy hulla részeg, idegen h*lyegyerekkel a wc-ben, mint azzal, akivel kölcsönösen szeretitek egymást és megbízol benne? Soha nem értettem az ilyet... Kinek mi köze van ahoz hogy szűz vagy, vagy nem, Piszkálnak? Jobb lenne ha 16 évesen a fél város átment volna rajtad? Gondolom ilyenekkel vagy körülvéve...

2013. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!