Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm "szerelmet" vallott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm "szerelmet" vallott, ebből kijöhetek jól?

Figyelt kérdés

Nem a közvetlen főnököm,a cég 2. vezetője,szinte mindenki felett áll. Tisztelik, félnek tőle, 38 éves férfi.

23 éves nő vagyok, szeretem a munkámat,kb. egyszerre kezdtük a munkát,éreztem mindig is,hogy túlzottam szimpatizál velem, az idei karácsonyi vacsorán pedig szerelmet vallott. Nem kívánom boncolgatni ebből mi igaz, mi a célja,mivel nem akarok belemenni. Házas, 2 kisgyermeke van,tabu.

Nem történt semmi, mégis hív, találkozni akar.

Hogy jöhetnék ki ebből jól,hogy megtartom a munkámat,és keresztbe sem tesz?

Őszintén szólva az ünnepek alatt elég nagy frusztrációt okoz ez.

Minden véleményt,tanácsot szívesen fogadok.


2013. dec. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak dugásra kellesz neki.
2013. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én felveszem az ártatlan kislány figurát.

Valami olyasmi szöveget vágok le neki, hogy nagyon megtisztelő, hogy pont rám esett a választása, de én sosem gondoltam arra, hogy köztünk több is lehet, mivel a kedves főnök bácsinak családja van és az én természetemtől távol áll, hogy ebbe belerondítsak.

2013. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből jól kijönni nem nagyon lehet.

Szerintem mentsd el a hívásait, üzeneteit, amiben a szerelmével ostromol.

2013. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utasitsd vissza, lehet hogy már nem lesztek ugyanolyan jóban, de lehet hogy megtarthatod a munkádat
2013. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerü a megoldás! Mond neki hogy neked van egy komoly kapcsolatod és nemszeretnéd ha ez veszélybe kerülne, és az ő családi békéjét sem szeretnéd felborítani.

Ezért mindkettőtők lelki békéjének érdekében maradjatok meg jó munkatársi viszonyban.

2013. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem érdemled meg, gondoljon a kicsikre, a szerető feleségére stb. stb.
2013. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj neki,hogy te sms-ezni szeretsz. Nem szereted,h hívogatnak. Amikor leír egyértelmű dolgokat,azzal megzsarolhatod,h megmutatod a feleségének,ha (itt következnek a te feltételeid..). De előtte tudd meg a lakcímét....

Csak smsezzgess vele bátran...

Először fura lesz,aztán élvezni fogod,h szorongathatod a tökét kedvedere.

Ha további ötlet kell,csak szólj.

30/n

2013. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy van valakid, vagy meleg vagy, vagy aids-es.

Rázd le.

2013. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz vele, normálisan, felnőtt módjára közöld vele, hogy családja van, és a főnököd is, tehát nincs miről beszélni.
2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!