Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen egy lánynak önbizalma és bátorsága ismerkedni, ha a férfiaknak semmi sem jó?

Figyelt kérdés

Ha ducibb, akkor kövér és gusztustalan. Ha vékony, akkor anorexiás csontváz és gusztustalan. Ha izmos, akkor túl férfias és gusztustalan. Ha szép az arca, az a baj, mert "minden második lány ugyanígy néz ki". Ha csúnya, akkor nyilván nem kell, mert csúnya lánnyal nem szeretne lenni senki.

Ha valaki ilyen véleményekkel szembesül folyamatosan, annak mégis hogy legyen bátorsága ahhoz, hogy elhiggye, hogy nem éppen azért nézik meg, mert annyira csúnya és merjen kezdeményezni?


2013. dec. 25. 16:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Abszolút általánosságban beszéltem, amivel a nők (igen, többesszámban) kapnak meg állandóan, akármilyenek is, mindig van valami, amit meg lehet szólni, akár csak a hátuk mögött is. Voltam már többször fiútársaságban, ahol éppen olyan lánynak a hibáit sorolták, aki nem volt ott. Csak képzelhetem, hogy rólam miket beszélhetnek...

Biztos, sokan vannak, akik az ilyeneket fel sem veszik, viszont akinek egyébként is sok időbe és energiába telt valami kis jobb önértékelést kialakítani, abba jó nagyot lehet így rúgni. Utána pedig hiába lenne egyébként olyan, aki rá merne mosolyogni arra, aki tetszik neki, hiába merne egyébként odamenni és megszólítani, nem az fog eszébe jutni, hogy majd biztos tetszeni fog neki, hanem hogy majd kineveti, hogy ilyen külsővel hogy is gondolta, hogy kelleni fog...


Ez meg, hogy csak a "legjobb" pasik kellenek minden nőnek... Amit ti jónak tartatok, az nem feltétlenül minden nő ideálja, másrészt pedig senki nem szeretne olyannal lenni, akihez nem vonzódik (és ezzel a másik szemébe hazudik).

2013. dec. 25. 17:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda egyszer nő társasághoz is, hogy ők mit beszélnek. Lehet meglepődnél, hogy ők milyen szinten tárgyalják ki a férfiakat.
2013. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

oké, akkor magyarázd be, hogy egy kiba jóképü és jó testü és nagyon sikeres pasit elutasitanál egy alacsony, csunya arcu, luzer, vézna kis gyökér miatt. Akinek az érzelmi élete is full sivár mert egész nap csak számitógépen játszik.


Akárhogy is lövöd be azt, hogy milyen pasi való hozzád, az a pasi mindig jobb lesz hozzád képest. A nök általában önmagukhoz képest jobb pasikkal szeretnének lenni. Mert ha elmegyek buliba ott is mit látok? Azt, hogy jó pasi viszi haza a hozzá képest 1-2 klasszissal gyérebb nőt. A csaj meg örül, hogy jó pasi adatott neki. A csávoka meg max annak örül, hogy a csaj könnyebben adta magát.


De amugy meg küldhetsz képet, senki sem tiltja meg. Csak gondolom a hiuságodat nagyon kikezdené, hogy másoknak feltárd az adottságaidat.


Azon meg ne akadj ki, hogy a pasik méricskélik a nöket, nekünk ez megy. De elmondjam a nöknek meg mi megy? Az hogy nem csak a pasi külsejét méricskélik, hanem az egész lényét. Szóval ha jól nézel ki még az sem biztos, hogy elég a csajoknak, hanem még elkezdik méregetni, hogy mennyire vagy menő! Ugyhogy ne sirjon a szád, mert ha pasi lennél és ronda, akkor már rég a kötélen lógnál a spájzba.

2013. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
most mondjuk azt hogy: bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű :D ?
2013. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy fogok képet küldeni, de ennek semmi köze a hiúságomhoz. Egyszerűen csak nincs olyan képem, amin úgy látszanék, hogy az alapján véleményt lehetne alkotni (egyébként se készül sok kép rólam, nem szeretem ha fotóznak) és most nincs lehetőségem se készíteni egyet.
2013. dec. 25. 20:00
 16/18 anonim ***** válasza:

" NEM! Azért lett depressziós, mert nem mentek oda hozzá kiba jó pasik (amilyet ő elvárt). A lányok azt szeretnék ,hogy ők csak ülnek a popójukon és a szájukba repül a sült galamb."


10-es, ez nála pont nem volt igaz, ugyanis nálam próbálkozott,csak nem hittem el hogy egy ilyen nő pont velem akarna összejönni,úgyhogy azt hittem,hogy barátkozni akar...

2013. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez az egész megint nincs a nemekhez kötve. Férfi és nő rendszeresen gyarló a másikkal. Alapvető emberi tulajdonság hogy mindíg fikázzuk a többieket, aki nem olyan mint én, azt azért, aki meg olyan mint én az utánoz. Nem sokban más ez mint az óvoda. Soha senki nem tud a saját dolgával törődni, mert mást fikázni és ezzel magunkat nyugtatgatni meg felülértékelni mindíg könnyebb mint magunkon változtatni.
2014. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kisanyám, inkább ne tetted volna fel ezt a kérdést... te jó ég...


Inkább hadd kontrázzak rá:


Hogy legyen egy srácnak önbizalma és bátorsága ismerkedni, ha a lányoknak semmi sem jó?


A lányoknak mióta kell bátorság?? Talán nektek kell odamenni és leszólítani a pasikat? NEM. Nektek kell elsősorban megfelelni? NEM. A férfiaknak csak akkor van esélyük arra, hogy egy lány nem utasítja vissza őket, ha KIFEJEZETTEN JÓL néznek ki. Egy átlagos srác labdába se rúghat. Egyetemes igazság.

2014. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!