Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerjem meg a csajt? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg a csajt? 2 évvel idősebb nálam, úgy lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Suliban gyakran nézett amikor elment mellettem a folyosón,szünetben véletlenül megtaláltam fb-n,és bejelöltem,1 napja igazolt vissza.

A csajról tudni kell,hogy szerintem nagyon aranyos,és kedves,mert hallottam beszélni már,normális,nem ribi,szerintem nem volt még barátja,önbizalmával nem lehet baj,mert 100-180 like van az összes képén,ezért is félek,hogy megismerjem,mert simán lehetnének 20 éves palijai..170 cm körüli,17 éves.


Én : 187 cm magas vagyok,elvileg jól nézek ki,nem volt még barátnőm,kedves vagyok mindenkivel,jó tanuló,csak magányosfarkas,visszahúzódó,de ha feloldódóm pl. otthon akkor elég sokat tudok beszélni,valamint izgulós,néha szégyenlős vagyok..15 éves


Csajszi nincs fent fb-n,max. kora este,vagy éjfél körül,nem merek ráírni,mert félek hogy beégek a felül említett okból..Gondolom felismert a képekről.


2013. dec. 25. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Dicshak, nem csak é vagyok így :D csak én 180cm vagyok a lány meg 165-170 :D
2013. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok, és volt már, hogy megtetszett 15 éves fiú :)

van egy barátnőm, aki nála másfél évvel fiatalabb fiúval járt, és pár hónapig működött is a dolog (az lett a baj, hogy a fiú nem figyelt rá eléggé, elhanyagolta, és elég gyerekes módon nem kereste, aztán hülyeségeket mondott, hogy elromlott a telefonja, aztán hogy a szülei elvették a telóját, azért nem hívta stb.), szóval a kis sztori lényege, hogy simán összejöhet, de akkor fel kell nőnöd a feladathoz :)

drukkolok, sok szerencsét és kitartást :)

2015. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!