Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog karácsonyt! Vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog karácsonyt! Vannak itt olyanok, akik épp szerelmesek?

Figyelt kérdés

Még egyszer boldog karácsonyt mindenkinek:)

Tudom,hogy sokan elég rossz hangulatban vannak,úgyhogy arra gondoltam,hogy adok nektek egy kis ajándékot:)

Úgyhogy mindenki,aki ide téved zöld kezet kap tőlem:)

(korlátlan a limit,úgyhogy nyugodtan használjátok a fantáziátokat,hogy minél többet kapjatok:))



2013. dec. 25. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Köszönöm. Neked is Boldog Karácsonyt kívánok!:)

Igen,de reménytelenül...

2013. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked is nagyon boldog karácsonyt kívánok :)

Épp szerelmes vagyok, de tudom hogy nem lehet az enyém mert van barátja. Én ezt tiszteletben tartom.

De érzek egy hiányt hogy nincs barátnőm, picit szomorú is vagyok miatta, de pozitívan nézek inkább előre, elvégre ha savanyú pofával megyek emberek közé úgy nem is igazán lesz szerencsém.

Ez van ilyen az élet :)

2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

első válaszoló, csak nem szereted az szgj-t?:3:DD

a kérdésre válaszolva: nem tudom, hogy ez szerelem e, de minden egyes pillanatba rá gondolok. :s

és kicsit rossz, hogy ő valószínűleg nem bír... bár nem tettem semmit azért, hogy kedveljen.. :DD

boldog karácsonyt ^^

2013. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi,mindenkinek:)

Ne aggódjatok,majd csak összejön.Majd szurkolok nektek:)

(mentek a zöld kezek is:))

2013. dec. 25. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem rossz könyv,de ez most hogy jött ide?:)
2013. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
neked is Boldog Karácsonyt :)
2013. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nagyon szerelmes vagyok, csak hát reménytelen a helyzet.


Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!

2013. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked is Kellemes ünnepeket kívánok, és igen szerelmes vagyok és bár nem sok köze van a karácsonyhoz de kellemesebb hogy egy egész határ helyett most csak 150km van köztünk :)
2013. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1# hogy egy bizonyos Jeanne d'Arc szobor van az aulába :o vagy rosszul emlékszem?:DDD

lehet megártott a sok bejgli :DD

2013. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Igen,igazad van. :D De én nem az szjg-ből neveztem el,hanem a történelmi személyre gondoltam.
2013. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!