Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti járnátok 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok 2 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

A csaj normális,kedves,aranyos,nem ribi,képein 100-180 like van,tehát nincs önbizalomhiánya,és nála idősebb barátai is lehetne neki.172 cm körüli,jó tanuló,17 éves (11-es)


én : 186 cm körüli,normális,kedves,visszahúzódó,jó tanuló,és elvileg jól nézek ki.15 éves (9-es)Értelmes vagyok.



A csaj gyakran nézett a folyosón suliban,most pár napja véletlenül rábukkantam fb-n,bejelöltem,és visszajelölt 1 nap után.Ti felismernétek a fiút,ha nézitek suliban nem?

Hogy várjátok el,hogy közeledjen felétek?Gáz ha rátok ír?

Egyáltalán összejönnétek vele,2 év különbséggel?


2013. dec. 25. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jó arc a srác, akkor össze.
2013. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok csaj, de nekem is volt már idősebb bnőm. Nem a kor határozza meg a kapcsolatot. Főleg ha ennyire magas is vagy, és netán még többnek is nézel ki a korodnál.


Azt azért hozzátenném, h az önbizalom nem a lájk számtól függ, meg ne a facebookból indulj ki.

2013. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
a két év önmagában még semmi
2013. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha szokott nézni, akkor tetszel neki (és csak tudja hogy fiatalabb vagy nála)

ez kezdetnek már jó :D

2013. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Engem zavarna de azt tudom,hogy sokakat viszont nem.Ha kijottok egymassal akkor ez nem lesz akadaly.De errol a lannyal kene beszelgetned.Sok sikert es Boldog Karacsonyt. :-)
2013. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én simán összejönnék fiatalabbal. Ha az esetem és megértjük egymást, mi akadálya?! A kor sosem számít!
2013. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Simán.

Középsuliba olyan srác tetszett aki 2,5 évvel volt fiatalabb nálam. Nagyon aranyos srác, felbírnám zabálni. :D

És még mind a mai napig ha meglátom egy pillanatra elolvadok.

2013. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor megéri kockáztatnom,most már csak az a kérdés,hogy ismerjem meg..

Ráírni nem gáz? Félek egy kicsit..

Utolsó nap,álltam a folyosó szélén,és végig rám nézett amíg elment mellettem.1x volt olyan is,hogy hirtelen hátra fordultam,(nem tudtam hogy mögöttem megy 5 méterrel) és hirtelen elkapta a tekintetét.

2013. dec. 25. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2 év nem zavarna. Az 5 már igen.
2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj rá!!!
2013. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!