Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen fiúnak miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúnak miért nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg vele.Apámnak dolgozik.Nemsokára 21 éves.

Arcra olyan átlagos de vannak napjai amikor egész helyes.A teste meg huh egész jól sportolt,vékony de nagyon jó izmos.

Személyiségre elég érdekes.Csöndes és szerény.De van amikor határozott kemény kiállása van.Segítőkész,okos kedves és udvarias.

Engem teljesen lenyűgözött és amikor barátnőtémáról kérdeztem azt mondta még nem volt senkije.

Nekem ez fura.Egy ilyen pasinak tuti jutna csaj és még sincs neki?


2013. dec. 25. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem is kell neki senki
2013. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet önbizalomhiányos, kötődési problémás, vagy esetleg meleg, és titkolja (ezért nem tudnak a kapcsolatairól). Meg az is lehet, hogy minden hétvégén mást szed fel bulikban, és esze ágában sincs elköteleződni. Ezerféle oka lehet. :)
2013. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy neked bejön, lehet hogy másnak nem

vagy csak nem akar most barátnőt, bármi lehet

2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ugyanígy meg szokták kérdezni, hogy miért. Aki nekem tetszik, neki én nem és fordítva, olyannal pedig nincs értelme kezdeni, aki nem mozgat meg. Nála is ez lehet.
2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Te magad leírtad miért,ezek a tulajdonságok nem kelendőek a mai világban a lányoknál,ezért.

Amúgy én is ilyen srác vagyok,mint amilyet leírtál és nekem sem volt még senkim.Én sem értem pontosan ez így miért jó vagy hogy van,de hát szívük rajta igazából.

22/F

2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A nővéremnek is tetszik és a barátnőmnek is.
2013. dec. 25. 20:17
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
mert a mai lányok nem kellenek neki, teljesen megértem őt, én is igy vagyok vele, csak 14 vagyok :(
2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

sok lányak tesztme énis.akarnának is valamit.

de nem komolra ,hanem cska ugy.

én viszont ugy vagyok vele ,hogyha a szívem nemkell a f@rkamat nem adom.

ennyi. :)

23/F

2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez akár én is lehetnék és én sem értem, hogy miért nincs barátnőm:/
2013. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tőlem ugyanígy meg szokták kérdezni, hogy miért. Aki nekem tetszik, neki én nem és fordítva, olyannal pedig nincs értelme kezdeni, aki nem mozgat meg."


Detto. És még hányan vagyunk ugyanígy...

2013. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!